Детский праздник "Місто професій"

Разговор о : 

В першу суботу жовтня, 01.10.2016 року, команда STIHL знову в Києві на захоплюючому та цікавому дитячому святі - "Місто професій"! То ж, хто не встиг до нас в червні, ЗАПРОШУЄМО!

м. Київ, Парк ім. Т. Шевченка.
Початок об 11 годині.
Вхід БЕЗКОШТОВНИЙ.

"Місто Професій" - це дитячий соціальний профорієнтаційний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

Профорієнтаційна спрямованість заходу у вигляді гри надає можливість отримати максимальний ефект задля розуміння дітей значущості тієї чи іншої професії.

У парковій зоні розгортається імпровізоване "Містечко Професій". При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАЇ, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".

Сумлінні «працівники» отримують заробітню плату, яку мають можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території "Міста Професій".

https://www.facebook.com/events/299151807133510/
Організатор: Діловий журнал "Community" https://www.facebook.com/misto.profesiy