Хочу бути стильною: спідничка із фатіну Ivory Lace Tutu Skirt Girls, Hannah Banana by Sara Sara

Наименование товара: 
Возрастная категория: 

Батьки знають, як тонко діти іноді відчувають моду, стиль. Та й самі батьки дбають про те, щоб діти виглядали сучасно. Але мода мінлива, а дитячі речі такі дорогі! Проте, щоб бути стильним зовсім не потрібно мати багато речей. Просто треба уміти вибирати з-по-між них. В цьому огляді я хочу показати ту річ, яка необхідна в гардеробі дівчинки, аби вона почувалася впевнено і виглядала стильно. 

Спершу інформація для орієнтації при пошуку спіднички:

https://www.zulily.com/p/ivory-lace-tutu-skirt-girls-239782-48381680.html
Ivory Lace Tutu Skirt - Girls
Hannah Banana
 
PRODUCT DESCRIPTION:
Bring flair to your little one's look with this darling skirt, fluttering with delicate lace and made with a soft, well-wearing fiber.
100% polyester
Hand wash; hang dry
Imported
 
Спіднички Туту в Nordstrom - Tutu Skirt (Toddler Girls & Little Girls)
Розділ зі спідничками за посиланням https://shop.nordstrom.com/c/all-baby-kids/skirts
 
Загалом Hannah Banana – гарний одяг для стильних підлітків та малих дітей.
Щоб мати уявлення про те, як виглядають речі бренду Hannah Banana можна подивитись на фото тут:
https://www.pinterest.com/search/pins/?q=Hannah%20Banana%20dress&rs=typed&term_meta[]=Hannah%7Ctyped&term_meta[]=Banana%7Ctyped&term_meta[]=dress%7Ctyped
 
https://www.pinterest.com/search/pins/?q=Hannah%20Banana%20skirt%20tutu&rs=typed&term_meta[]=Hannah%7Ctyped&term_meta[]=Banana%7Ctyped&term_meta[]=skirt%7Ctyped&term_meta[]=tutu%7Ctyped
 
http://www.littlefashionsboutique.com/habasa.html
 
Ця марка є також в продажу на Амазон:
https://www.amazon.com/Hannah-Banana/b/ref=w_bl_sl_ap_ap_web_9484180011?ie=UTF8&node=9484180011&field-lbr_brands_browse-bin=Hannah+Banana
 
https://www.amazon.com/Dresses-Hannah-Banana-Clothing/s?ie=UTF8&page=1&rh=n%3A1045470%2Cp_4%3AHannah%20Banana
 
А також буває на гарних знижках на Зулілай:
https://www.zulily.com/brand/hannah-banana.html

Ми купили спідничку у магазині Century21 на знижці. Чому ми купили саме спідничку? І чому саме такого типу? 

Хотілося, щоб дівчинка почувалася стильною і була такою. Разом з тим, не можна накуповувати дитині одягу в гонитві за мінливою модою. Це не тільки дорого, але, що набагато важливіше, шкідливо для утвердження її життєвих цінностей, бачення себе у світі. Отже, найкраще було б мати те, що довго не виходить з моди і справді є сучасним. 

Якби ми мали хлопчика, то ми б придбали для нього отаку фланелеву сорочку на теплій підкладці (в магазині L.L.Bean чи подібному).
 

До неї підібрали б жилет (вест м"який і теплий від Patagonia, Mini Boden чи ін.) і нашому хлопчику було б дуже зручно і приємно. 


Саме такі речі мають активні хлопчики. А дівчатка? Також вузенькі штанці і фланелеві сорочки? Звісно, можуть мати і вузенькі штанці, і фланелеві сорочки, і обов"язково вести. Але, дівчатка ж хотять бути дівчатками. Також активними, спортивними, спритними як хлопчики, але дівчатками!

З давніх давен і донині дівчатка витанцьовували у спідничках. Спідничка залишається модною і нині! Але спідничка особлива - із мереживного фатіну. Як оця.


Розглянемо її ближче. Вона має кілька шарів. 

Під верхнім узорчатим шаром є два легких інших. А за ними ще третій - непрозорий, із трикотажного полотна.

Верхній шар має такий узір. Поясок спіднички - широка срібляста гумка. 

 

Ярлики.

Вартість. 


Ми давно шукали такого типу спідничку за прийнятною для нас ціною. Сподіваємось, вона носитиметься довго і не втратить гарного вигляду. Наша знайома дівчинка носить таку вже два роки і вона залишається так само гарною. 
Такого типу спідничку теперішні дівчатка не носять лише "на свято". Вони одягають її до светриків, футболок, легінсів чи джинсів... Вони носять їх вдома і до садка чи школи, всякої пори року... Така спідничка є дуже популярною в усякий час, коли просто захочеться побути "більше дівчинкою". Саме тому ми її придбали. І саме тому вирішили поділитись цим із користувачами "Мама-знає". 

Дякую за інтерес до теми. Нехай все у ваших хлопчиків та дівчаток буде гарно!