Книга Пітер Пен і Венді, видавництво Махаон

Наименование товара: 

Книга Пітер Пен і Венді, видавництво "Махаон". Дух пригод і романтики цього всевітньовідомого твору захоплює вже кілька поколінь людей - дітей та дорослих. І сучасній дитині вона дарує радість фантазування, мрій, віри в хороше.  
 
 

Спешу деякі формальні речі: анотації, лінки.

http://www.yakaboo.ua/peter-pan-and-wendy.html
Пітер Пен і Венді
190 грн
 
Описание:
Перед вами – превосходно выполненная книга с иллюстрациями Роберта Ингпена, знаменитого австралийского художника, который за свои великолепные иллюстрации по решению Международного совета по детской книге в 1986 году был награжден самой престижной наградой в области детской литературы – медалью имени Андерсена. Иллюстрации к изданию созданы выдающимся художником специально к столетию первого издания «Питера Пэна».
Верить в чудеса – прерогатива чистой души. Именно поэтому дети с нетерпением ждут праздников и подчас рассказывают родителям небылицы о своих приключениях. Герой известного произведения Джеймса Барри – Питер Пэн – обычный мальчик, как и все, любящий мечтать, но в отличие от многих своих сверстников, не желающий взрослеть. Да и зачем это ему, если детство подарило ему возможность летать?
 

Оригинальное название: Peter Pan and Wendy
Автор: Джеймс Мэтью Барри
Издательство: Махаон
Язык: Украинский
Год издания: 2010
Переводчик: Владимир Панченко
Иллюстратор: Роберт Ингпен
Количество страниц: 208 стр. (цветные иллюстрации)
Формат: 200х240 мм
Переплет: Твердый
ISBN: 978-617-526-184-2#978-5-389-00870-0#978-1-844280-39-1

http://www.machaon.kiev.ua/catalog/id543
Анонс від видвництва Махаон-Україна:
«Почалося все з того, що якось Пітер Пен влетів до вікна дитячої кімнати будинку, де жили дівчинка Венді та два її брати. Разом з Пітером діти вирушили на далекий острів Небувай. Там їм зустрілися русалки, хоробрі індіанці, бешкетливі феї й навіть пірати з їхнім лютим капітаном Гаком…
На героїв чекали незвичайні пригоди...»

А тепер те, чим хочу поділитись із користувачами сайту. Коли я почала читати дітям про Пітера Пена, вони кинулись розігрувати в ролях деякі з пригод, при цьому жартували і веселилися, були активними і вигадливими. Також вони прекрасно розуміли характери героїв і наслідували деякі їх риси. Вони ставали інакшими - більш веселими, жартівливими дітьми і... більш поміркованими дорослими. Історія безумовно гарно на них вплинула своєю "схованою" філософією відношення до життя і стала однією із улюблених (як колись і для їх батьків). Невдовзі ми подивились ще й мультфільм про Пітера Пена. Звісно, дивились його багато разів. 

Діти повинні жити у дусі пригодництва, адже доросле життя це теж нескінченні пригоди і якщо його так і сприймати, то це дозволить уникнути (принаймні, часково) розчарувань. Крім того, добре, коли діти мають радісне дитинство і ця радість залежить не тільки від покупок нових іграшок чи одягу. Я знала немало дітей із сімей, які мали "все" і були безрадісними. Тому мені хочеться, щоб і ваших діток захопила історія незвичайного хлопчика Пітера Пена та дух пригодництва. 

Полистаємо книжку та глянемо, як вона виконана.
 
 
 

Ця книга відома тим, що ілюстрував її відомий художник Роберт Інгпен.

Стиль малюнків трохи незвичний для нашого "дикого" часу, але, здається, у цьому й краса. 
На палітурці можна побачити тиснення з "золотими" зірками.

Кожен рух тіла, міміка обличчя можуть розповісти про характер героя. Такі малюнки вчать дитину бути спостережливою, прочитувати затаєне у людині...

Автором історії про Пітера Пена є шотландець Джеймс Метью Баррі (James Matthew Barrie) - письменник, драматург, журналіст. 
Баррі зростав у бідній сім"ї, але його батьки робили усе можливе аби дати синам освіту. Закінчивши Единбургзький університет, Баррі почав кар"єру журналіста, а відтак і письменника. Зайнявшись літературною діяльністю, він  пише романи, нариси, оповідання, п"єси і швидко стає знаменитим. У колі його друзів дослідники та відомі письменники Джон Голсуорсі, Герберт Уеллс, Джером К. Джером, Артур Конан Дойл. Особливою стала дружба Баррі із подружжям Девісів. Він захоплювався теплотою стосунків у цій родині і часто проводив час у колі їх п"яти дітей. Сам письменник дітей не мав, а його шлюб виявився невдалим. 
Коли помер Артур Девіс, а невдовзі і його дружина Сильвія, Баррі всиновив п"ятьох їхніх хлопчиків. 

   

Навіть заголовки розділів кличуть читача до нових пригод.

Як знати, чи появився б літературний герой Пітер Пен, якби не дружба письменника із сім"єю Девісів та трагічні події потому? В історії про Пітера Пена є багато з того, що відбувалось у житті письменника. Чи не "списано" незвичайні стосунки батьків Венді із стосунків у сім"ї Девісів? Для дорослих є дуже багато повчального у тому. 

Історії, які Баррі розповідав хлопчикам лягли в основу книжки про Пітера Пена. Особливо про малюка, який загубився і зовсім не хотів, щоб його знайшли батьки та "заставили" вирости.

Баррі був доброю і благородною людиною, на яку завжди можна було покластися. Є немало історій, які про це свідчать. Він помер у 1937 році в Лондоні. Усі його права і доходи від "Пітер Пен" він передав одній із лондонських дітячих лікарень. 

У 2004 році було знято біографічний фільм про Джеймса Баррі під назвою "Чарівна країна" (режисер Марк Фостер). А роман "Пітер Пен і Венді" давно належить до перлин світової літератури. Він багаторазово перевидавався та екранізувався. Найбільш відомим фультфільмом є "Пітер Пен" Уолта Діснея (1953) та художній фільм "Капітан Гак" (1991). Створено також пам"ятники герою літературного твору - незвичайному хлопчику Пітеру Пену.

Прочитавши цю книжку, а потім подивившись ще й чудовий мультфільм, не тільки діти, але й ви самі захочете хоч іноді бувати у країні НЕБУВАЙ (оригінальна назва NEVERLAND). Адже там усе можливо!
 
Книжка, короткий огляд якої тут представлено, має формат 20 на 24 см.


 
Дякую за увагу! Гарних пригод!