Stikeez опять возвращаются – новая акция в «Сільпо» (2016)

Наименование товара: 

Многие родители и дети помнят бум, связанный с коллекционированием маленьких фигурок под названием Stikeez. Спешим Вам сообщить, что сеть магазинов Сильпо начала новую акцию – с 1 сентября Вас ждет коллекция стикизов морской тематики - Stikeez из океана (Ocean Series - англоязычное название; з глибини морів - украинский вариант названия).

О том кто такие Стикиз и о первой коллекции Stikeez из Сильпо (2014 год) читайте в обзоре
Вторая коллекция «Stikeez из космоса» (2015 год) показана по ссылке

В этом обзоре мы рассмотрим третью коллекцию, морскую - Команда Stikeez из глубины морей.

С условиями акции можно познакомиться на официальном сайте: http://stikeez.silpo.ua/actions
Процитирую:
«Вони повернулись! Stikeez знову в «Сільпо»! Цього року вони виринули з глибини морів, щоб поповнити вашу колекцію.
3 1 вересня до 26 жовтня 2016 року включно отримайте фігурку Stikeez™ за кожні витрачені 99 грн
+ 2 фігурки за безконтактну оплату карткою Visa payWave. А ще шукайте акційні товари, виділені спеціальними позначками над цінниками, та отримайте додаткові фігурки. 
Спеціальна пропозиція діє з 01.09.2016 по 14.09.2016.»

В этот раз организаторы акции в Сильпо сделали ее еще более интересной. Коллекционерам предлагают придумать сценарий и снять фильм о Стикиз.

Победителями станут те, чей фильм наберет наибольшее количество голосов. Занявшие первые 10 мест получат призы (фото можно увеличить щелчком мышки):


 
Условия акции детально по ссылке http://stikeez.silpo.ua/competition
А также на видео:

Допоможiть Stikeez потрапити на екран!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=YEV7WibTuec
 В магазинах Сельпо размещена рекламная продукция, которая информирует об акции. Попав в магазин Вы точно заметите, что здесь есть Стикиз)

Они поселились уже при входе в магазин - на шкафчиках камеры хранения.

В зале установлены большие плакаты.

А в рядах с товаром - длинные информеры.

Около кассы они обитают также:

И даже под потолком протянута гирлянда с флажками с изображением Стикизов.
От всего этого убранства мои дети в восторге. Думаю, что не только мои)

А вот заветная стойка, на которой размещена мечта  детей - кейсы для хранения Стикизов в виде подводной лодки и мешочки. Их стоимость показана ниже: мешочек - 19,99 грн и лодка - 49,99 грн.


  

Стикизы можно получить как за каждые потраченные 99 гривен, так и за покупку акционного товара.
Товар, за который дают такие желанные фигурки, перечислен в буклете, его Вы можете взять на кассе (бесплатно).
Давайте взглянем, что в нем есть:   

На последней странице показаны все фигурки коллекции и приведены их имена. Возьмите такой буклет домой, детям он пригодится, чтоб запомнить имена Стикизов.

Увеличенный фрагмент из буклета:

  

Какие фигурки вошли в морскую коллекцию и как их зовут можно посмотреть на официальном сайте  http://stikeez.silpo.ua/team

Коллекция включает 24 фигурки (фото можно увеличить щелчком мышки)

А теперь рассмотрим каждую фигурку более детально с  оригинальным  описанием:

1. ЦИНЯ

РАДНИК НА РИФI
Циня входить до ради рифу, але сам собі ради не дасть. Він видає постанови, яких ніхто не дотримується, й любить багато планувати і командувати сам до себе. Невідомо, як він отримав таку високу посаду.     

Реальные фото:

   
 2. КУЛЬ

СУДНОВИЙ БАРАБАНЩИК
Стильний та крутий барабанщик знає, як задати ритму на субмарині та перетворити звичайний день на яскраву смарагдову вечірку. Головне, аби сцену ніхто не чіпав!

Реальные фото:


 


 
3. КРУТЯК

СУДНОВИЙ ДI-ДЖЕЙ
Товариш Йоржа та Куля. Він любить бути в центрі уваги і наповнювати субмарину запальними треками у стилі драм-н-бейс. Кожного тижня він влаштовує тусовку на субмарині. До речі, вас запрошено!

Реальные фото:


 


 
4. КРАП

РЯТIВНИК МАТРОСА
Крап – старший брат Нюні, він пильно дивиться за малим, але насправді від цього не стає краще. Крап намагається врятувати брата-матроса від корабельних колізій, але переважно сам у них потрапляє. Тримайтеся, Крап і Нюня здіймуть неабиякий галас.

Реальные фото:


 5. КРАКЕН

КВАРТМЕЙСТЕР
Старезний мудрець, до якого всі Stikeez ідуть за порадами і настановами. Кажуть, що він знає геть усе і бачить майбутнє кожного. Якщо поводитись чемно і принести Кракену подарунок, він обов’язково розкаже тобі, що буде далі… Але говорить Кракен дуже загадково, тому зрозуміти, про що старий каже, не так і просто. Хоча саме це всіх і приваблює, тому його дуже поважають.

Реальные фото:


 


 
6. ХОХАЛЬ

МАЙСТЕР СПАТИ
Входить до складу ради рифу, але нічого не вирішує і не приймає жодних законів. Як він потрапив сюди? Усе, що відомо: Хохаль любить дрімати й бити байдики.

Реальные фото:

  
 


 
7. ХЕНК

ШТУРМАН
Хенк – один із поплічників Рогоноса. Він риба-молот з важезною кувалдою на носі! Хенк мало думає – йому це не подобається. Він полюбляє гепати своїм носом по чомусь твердому, трощити корали і виконувати накази Рогоноса.

Реальные фото:

Фигурка полупрозрачная и светится темноте.

На темном фоне:


 8. БIЛЛI

МАТРОС
Біллі – справжній екстремал. З’їхати на скейті з найвищого рифу, ледь не вбитися і зламати по дорозі корал? Легко! Особливо якщо сказати «а слабо?». Весь риф потерпає від нього. Хоча, можливо, без Біллі було б і сумно?

Вид фигурки в реальности: 9. КЛIМ

ВИНАХIДНИК
Молодший брат Шмиги. Він весь час щось вигадує і кудись потрапляє. Поки всі сплять, Клім полагодив старезний ехолот і надзвичайно всіх здивував. Хлопець має хист до морської електроніки, хоча досі про це ніхто не здогадується.

Так фигрка выглядит в реальности: 


 
10. БУБА

ЮНГА
Буба – великий і неговіркий добряк. Сильний і кремезний. Буба може легко підняти будинок і переставити його в інше місце. Йому неважко, йому приємно. Бубу також усі люблять.

Реальные фото: ярко-розовая перламутровая рыбка

        
  11. ЛОБСТ

КОК
Лобст, або Лоббі, або дядько Лоба-Лоба, або великий Ел, а насправді Лобстер Лобстерман старший – це загальний улюбленець Stikeez. Душа компанії, геніальний шеф-кухар і бармен. У своєму затишному ресторанчику він усіх пригощає смачнезними молочними і фруктовими коктейлями та стравами океанської кухні. Він любить казати: «Голодний Stikeez – сумний Stikeez!» – і біжить за добавкою.

Реальные фото:

Фигурка совсем выглядит не так, как на каталожном фото, она полупрозрачная и светится темноте.

   

Фото на темном фоне:

 

Если фигурку поместить в темное место или просто притенить, то заметно люминисцентное зеленоватое свечение.


 


 
12. ЖАРIК

ПАСАЖИР НА СУБМАРИНI
Розбилася шибка? Весь риф було обмальовано графіті? Щось згоріло чи вибухнуло? Це він — Жарік. Гість із жовтої субмарини почувається точнісінько як удома.

Реальные фото:

     
 


 
13. ЙОРЖ

СУДНОВИЙ СПIВАК
Меломан, раніше грав у гурті «Океан Stikeez» з Крутяком та Кулем, але потім зайнявся сольною кар’єрою й відтепер співає ліричні пісні. Майже кожного тижня Йорж випускає новий альбом і влаштовує концерт. Одна проблема: як поділити сцену з Крутяком та Кулем. Здається, назріває велика суперечка.

Реальные фото:


 14. ТУРБО

БОЦМАН
Турбо – справжній нащадок підводних динозаврів. Він наполовину тиранозавр, а наполовину акула. Дуже небезпечний і хитрий. Саме він допомагає Рогоносові придумувати капосні плани. Одного разу ледве не з’їв Нюню. Добре, що вчасно приплив кит-велетень Буба і відкинув ікластого своїм потужним фонтаном. Після цього випадку Турбо намагається всіляко насолити Бубі, але це не так і просто.

Реальные фото:


 15. ТIММI

ЕКСПЕРИМЕНТАТОР
Тіммі — молодший брат Кліма та Шмиги. Він любить пригоди й має суперхист: може полагодити будь-яку зламану річ. Гострий розум та бажання постійних підводних експериментів дивують команду з кожним прибоєм.

Реальные фото:

Игрушка имеет в составе пластика включения-блестки.


 16. ШМИГА

СУДНОВИЙ ЛIКАР
Шмига – дівчинка-підліток. І як кожна дівчинка-підліток, вона все знає краще за всіх. У неї купа енергії, і їй до всього є діло. Здається, що вона не ходить, а літає. Вона одночасно скрізь і намагається всім «допомогти». Відбитися від неї не може ніхто. Єдині, кому під силу вивести Шмигу з рівноваги, – два її молодших брати: Тіммі і Клім. Вона весь час на них жаліється і «закладає», тому що вони заважають їй займатися своїми хобі. До речі, захоплення Шмига змінює чи не щодня. Вона по вуха закохана в Рікі Тікі. Коли той десь поряд, вона ніяковіє, червоніє, впадає в ступор і майже непритомніє.

Реальные фото:


 


  
17. РОГОНIС

ПЕРШИЙ ПОМIЧНИК
Кремезний і лютий здоровань, сам вигляд якого змушує тремтіти навіть найсміливіших із Stikeez. Завзятий мілітарист і забіяка Рогоніс зібрав навколо себе гурт ікластих бевзнів Хенка і Турбо, щоб бути ще страшнішим. Він упевнений: передусім треба «подбати про безпеку», і не важливо, що тобі ніхто не загрожує. Засліплений бажанням встановити серед Stikeez військовий лад, Рогоніс зруйнував риф, який довгий час надійно захищав багато поколінь Stikeez. Йому вдалося звинуватити в усьому Панкальмара, уникнути зневаги і стати ватажком. Але історія продовжується, і що буде далі – поки невідомо.

Реальные фото:

    


 
18. РIКI ТIКI

ДОСЛIДНИК
Рікі Тікі, для друзів просто Рікі, – місцевий красунчик і розумник. Він спортсмен і дослідник глибин. Рікі надзвичайно обізнаний в океанознавстві. Незважаючи на свій юний вік, він відкрив уже з десяток нових видів риб і водоростей. Мріє збудувати надміцний суперсучасний батискаф, щоб спуститися на дно Маріанської западини. А поки користується своїм маленьким, але жвавим підводним катером «Буль-буль 3.0».

Реальные фото:


 


 
19. МИГАЙЛО

ЛЕДАР
Входить до ради рифу, любить сперечатися й нічого не робити. Ніхто вже на згадає, чому саме він входить до складу ради рифу та яка з нього користь. Але всі знають: його основна місія — ледарювати.

Реальные фото:


 


 
20. ОСКАР

НАЙЗАГАДКОВIШИЙ МОРЯК
Оскар – дуже таємничий Stikeez. Ніхто не знає, звідки він взявся, хто він і куди час від часу зникає. Задовго до катастрофи на рифі Оскар десь подівся. Хоча як можна зникнути з ізольованого рифу? А потім, коли було знайдено батискаф, Оскар просто взяв і з’явився на нічній вахті, чим дуже налякав Лобста, який саме збирався на неї заступати.

Реальные фото:

Фигурка содержит в пластике блестки.


 


 
21. ОЧЕЧА

ЗНАВЕЦЬ IЗ БАЙДИКУВАННЯ
Ніхто не знає стільки про лінощі, як Очеча! Якби він не лінувався, то написав би цілу книгу. А поки Очеча видає якісь постанови та входить до ради рифу. Обов’язок: нічого не робити й більше відпочивати.

Реальные фото:


 


 
22. НЮНЯ

МАТРОС-РЯТIВНИК
Якщо трапляється якась халепа, щось б’ється або ламається, то всі знають: це Нюня! Саме через нього стається більшість прикрих подій у родині Stikeez. Йому нічого не можна доручити, бо щось напевно піде не так. Нюня обов’язково щось забуде, загубить, переплутає, зробить абияк або взагалі кине, недоробивши.

Реальные фото:

 
 


 
23. НОСОКIНЬ

ПIДВОДНИК
Кожен крок цього юного хлопця — невеличкий акт вандалізму. Носокінь обожнює з кимось побитися, але через те що всі про це знають, б’ється він переважно з боксерською грушею або зі своїм дружбаном Біллі.

Реальные фото:

 
 


 
24. ПАНКАЛЬМАР

КАПIТАН ПIДВОДНОГО ЧОВНА
Панкальмар – ватажок Stikeez. Уособлення доброти та щирості. Трошки неуважний, злегка роззявкуватий, можливо, дещо м’якотілий, але дуже романтичний і простодушний Stikeez. Усе в його житті стається випадково. Його випадково було обрано ватажком Stikeez на рифі. Він випадково знайшов батискаф і випадково врятував усіх від нападу велетенського хижака. І його знову обрали ватажком. Випадково? Не думаю:). З Панкальмаром неможливо посваритися, він завжди знайде правильні слова і зможе домовитись.

Реальные фото:


 Так выглядит упаковка Стикизов. Она не прозрачна и Вы не знаете какая именно фигурка Вам попалась, пока не откроете упаковку.

Торговая марка Stikeez принадлежит компании KMA Concepts Limited.

  

Вот такой примерный размер фигурки.

Но не стоит переживать, что какая-то фигурка может Вам не выпасть. Обязательно в конце акции в продажу поступают игрушки в прозрачных упаковках и всегда можно докупить недостающие, правда уже не за 1 грн, а за 10 грн.

Покажу Вам также как выглядят вблизи мешочки для хранения Стикиз:

Мешочек имеет утяжку:

С одной стороны нанесена яркая аппликация.

Примерный размер: фото в руке

Также рассмотрим игровые коробки в виде подводной лодки:

Коробка продается запакованной в пленку.

Она объемная: вид с торца.

Закрывается на липучку.

Вид внутри:

Для каждой фигурки отведено свое место - указано ее изображение и имя.

На внутренней стороне крышки игровое поле, здесь приведены условия игры.


 За рубежом эта коллекция появилась в 2015 году в сети магазинов Лидл (Lidl). Ее название Stikeez Ocean Series.
http://www.junkfoodtaster.com/?attachment_id=2022568

Название фигурок в англоязычном варианте:

Как видите, в этой коллекции на одну фигурку меньше, чем в предложенной в Сильпо. В украинском варианте добавлена фигурка исследователя Рики-Тики - он символ магазина Сильпо.

Реальное фото коллекции от магазина Lidl: фигурки и кейс  в виде подводной лодки с логотипом магазина.


Обзор коллекции из немецкого магазина можно посмотреть по ссылке https://www.youtube.com/watch?v=DkjajmBDvPY
 Фигурки коллекции "Stikeez из морских глубин" можно найти не только в Сильпо. Они есть в продаже на торговых площадках и в соцсетях. Одно из объявлений о продаже:
http://olx.ua/obyavlenie/stikiz-stikeez-iz-kosmosa-okean-novaya-kollektsiya-esche-net-v-silpo-IDhiGX6.html

Идея со Стикиз оказалась настолько удачна, что ее подхватили предприимчивые продавцы других магазинов. Например, каждому клиенту raznoshop.com.ua при оформлении заказа на  сумму от 1000 грн предлагают добавить в корзину фигурки Stikeez бесплатно.
Или купить от 5 шт упаковок Stikeez со скидкой 15% (25 грн / шт), в каждой упаковке 3 шт Stikeez. 
http://raznoshop.com.ua/stikeez-gift

Мы тоже собираем эту коллекцию Стикиз)

Спасибо за внимания! 
Приятного Вам коллекционирования!

Комментарии

Аватар пользователя Вика
Интересно, намного взлетает сумма продаж в Сильпо во время этих акций? Это же и правда бум!))) Спасибо, София!!
Аватар пользователя Annушка
Дешевле купить сразу всю коллекцию!)))
Классные игрушки! И мы собираем! В нашем магазине очень часто нет в наличии всего ассортимента товара, при покупке которого можно получить фигурку. Например, сока... Закончится акция, они их будут продавать как и с прошлых акций по 1,99)))
https://www.youtube.com/watch?v=-Xfua-Vprd4 STIKEEZ 2016 FIFA