Ukrglamour

https://i.imgur.com/g0u8nwR.png
Ми працюємо на теренах українського інтернет-ринку з 2015 року, але, за такий відносно короткий термін часу ми досягли неабияких результатів. Популярність наших товарів обумовлена, в першу чергу, поєднанням дизайнерських рішень і якості нашої продукції. А ріст патріотичних настроїв в суспільстві відіграє стимулюючу роль як для наших покупців - підвищуючи попит, так і для нас - мотивуючи на створення нових моделей.
Ми постійно оновлюємо нашу колекцію, поповнюючи її різноманітними вишиванками, як суто автентичними, так і більш сучасними, що дозволяє вам найбільш повним чином використовувати їх у вашому гардеробі.
Вишиванка - українский шедевр прикладного мистецтва
В асортименті нашого інтернет-магазину ви не зустрінете товарів іноземного виробництва - ми створюємо всі наші моделі самостійно, керуючись прикладами народного мистецтва і натхненням наших дизайнерів.
Дивовижні народні орнаменти, унікальна техніка вишивки і вірність національним традиціям, роблять такий вибір актуальним у будь-якому гардеробі. Повсякденний одяг, або витончена сукня - в нашому магазині ви знайдете безліч цікавих варіантів. У нас кожен може знайти для себе підходящу вишиванку, незалежно від віку, статі чи кольору шкіри.
Переваги роботи з УКРГЛАМУР
Власне виробництво, яке знаходиться в Україні, місто Луцьк
Ексклюзивність представленого у нас одягу
Зважений підхід до створення кожної моделі
Використання тільки єкологічно чистої сировини
Ми досліджуєм першоджерела українського народного прикладного мистецтва, використовуючи їх як основну базу для створення нашого одягу. Ми дуже відповідально ставимося до якості нашої продукції, і несемо повну відповідальність за її відповідність нормам.

Сайт: https://ukrglamour.com.ua/
Адреса: м. Луцьк, Трункіна 1
Телефон: 099 152-33-23
Графік роботи:
Пн-Пт 9:00 до 18:00
Пошта: info@ukrglamour.com.ua
Сб-Нд вихідний