Як вирішити проблеми, що виникли після блокування російських ресурсів

Разговор о : 

В цій темі зібрана корисна інформація, яка допоможе вирішити ряд проблем, що виникли після блокування російських соцмереж «ВКонтакті», «Однокласники», та сервісів «Яндекс» та «Mail.ru»


 
Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО, підписавши указ № 133/2017 про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакті» та «Однокласники», а також всіх сервісів «Яндекс» та «Mail.ru» строком на 3 роки.

Декілька корисних посилань на інформацію, що підготував "Ланет":

Як створити обліковий запис у поштовому сервісі Gmail;
Як налаштувати збір пошти у Gmail з інших поштових скриньок;
Як створити обліковий запис у Facebook;
Як завантажити контакти з Вконтакті або інших акаунтів у Facebook;
Як працювати з Google Диском;
Як створити поштову скриньку ukr.net і E-Disk;
Яким антивірусним ПЗ можна користуватися замість Kaspersky і Dr.Web;
Де безкоштовно слухати музику: Deezer або Soundcloud.
 
Потрібно памятати, якщо при встановленні переадресації пошти з часом Ваша поштова скринька буде забита листами та спамом. Це призведе до того, що Ви не зможете отримувати нових надсилань, поки не видалите старі. Тому все одно періодично Вам потрібно буде заходити в заблоковану поштову скриньку і її чистити.
 

Дуже детальне описання переходу з пошти Mail.ru на Gmail.com з налаштуванням збору пошти, переносу архіву та переадресації є за посиланням 
https://mrgall.com/blog/2011/04/09/mail-ru-to-gmail-com-migration/
 Якщо Ви вчасно не скопіювали та не перенесли всю потрібну Вам інфорацію з заблокованих ресурсів і у Вас все ж є гостра необхідність зайти в поштові та інші заборонені сервіси, то можливість перегляду заборонених ресурсів дає Опера через VPN.

Після встановлення браузера в адресному рядку браузера необхідно набрати "opera://settings", після чого Ви попадете в закладку"Настройки". Далі такий алгоритм:
 
Вибрати закладку "Безопасность"

Поставити галочку напроти "включити VPN"

Після цього в адресному рядку зявиться позначка блакитного кольору. Після натискання на позначку появиться вікно, де потрібно вибрати країну, через яку Ви бажаете заходити. Наприклад, США.


 Декілька способів зайти на заблоковані сайти описані тут http://ibigdan.livejournal.com/13438399.html