Анімаліум, Видавництво Старого Лева

Наименование товара: 

З нетерпінням чекала на цю книгу і ось вона в мене - Анімаліум, Видавництво Старого Лева. Спішу поділтись з Вами враженнями. 
 
 
 
https://starylev.com.ua/animalium
Анімаліум

Автор: Брум Дженні
Переклад: Дятел Оксана
Ілюстрації: Скотт Кейті
Рік видання:2017 p.
Обкладинка:Тверда
Вік: Діти, 6+
К-ть сторінок:112
Вага:800 г
Розміри:270x370 мм
ISBN:978-617-679-376-2

Анотація
Ласкаво просимо до «Анімаліума»! Двері цього музею відчинено двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень. Тут зібрано вражаючу колекцію з понад 160 тварин, яку буде цікаво розглянути відвідувачам різного віку.
Дізнайтесь, як еволюціонували тварини, зазирніть до препараційних лабораторій та відкрийте для себе різноманіття природних середовищ планети Земля.
Завітайте до «Анімаліума» та пізнавайте красу і розкіш тваринного царства.
 
Вартість книги на сайті видавництва - 300 грн
По передплаті (про цю акцію видавництво оголосило напередодні виходу книги) та з урахуванням бонусів за попередні покупки мені книга обійшлась в 215,91 грн.  
 Ось вона, книга-музей.

Книга великоформатна. Вона того ж розміру, що і книги "Карти" та "Під землею. Під водою" цього ж видавництва.

Бездоганно виконана папітурка та друк на якісному папері. Від оформлення книги одне задоволення.

Книга є справжнім поліграфічним шедевром, що надає естетичної насолоди. Імітація «старого» паперу робить книгу дещо таємничою, листаючи її наче доторкаєшся до древніх знань. 
Стильно виконані малюнки на внутрішній частині палітурки також є її прикрасою.

Інформація про видання (фото в огляді можна збільшити, натиснувши на зображення)

Книга є перекладним виданням, її англомовну версію можна придбати, наприклад, на Амазоні:

  

https://www.amazon.com/Animalium-Welcome-Museum-Jenny-Broom/dp/0763675083
Animalium: Welcome to the Museum Hardcover – September 9, 2014
$27.87
 
Animalium presents the animal kingdom in glorious detail with illustrations from Katie Scott, an unparalleled new talent.
Welcome to the Museum is a series of books set on the "walls" of the printed page, showcasing the world’s finest collections of objects — from natural history to art. Open 365 days a year and unrestricted by the constraints of physical space, each title in this series is organized into galleries that display more than 200 full-color specimens accompanied by lively, informative text. Offering hours of learning, this first title within the series — Animalium — presents the animal kingdom in glorious detail with illustrations from Katie Scott, an unparalleled new talent.

В передмові коротко розповідається, що всі живі істоти на Землі виникли в процессі єволюції видів (подана в книзі інформація базується на теорії Дарвіна), а також акцентується увага на тому, що людина є частиною біологічного різномаїття на рівні з іншими оточуючими її живими формами. 

На майже ста сторіках розміщена інформація про основні види тваринного світу.  Так побудований зміст книги.

  

Книга анонсується як музей на папері.

Наступний розворот – Древо Життя, з підписами та невеликими іконками-ілюстраціями. 

  

Далі йдуть Галереї – Безхребетні, Риби, Амфібії, Рептилії, Птахи, Ссавці. Кожен розворот книги – одна з "кімнат" певної Галереї. 

До кожної галереї є короткий допис, в якому розповідається про основні особливості вказаної форми життя.

Нижче покажу фото декількох розворотів книги в рамках кожного розділу. 

Галерея "Риби"

Галерея "Плазуни"

Галерея "Птахи"


Галерея "Ссавці"

На останніх сторінках книги є алфавітний покажчик україномовних та англомовних назв тварин.

Не дивлячись на те, що в книзі приведено понад 160 тварин, мені вона здалась досить поверхнево-примітивною. Хотілось би більшої сублімації. Я чекала від книги більш чіткої класифікації, більшої кількості загальних схем, за допомогою яких дитині можна було б дати цілісні уявлення про тваринний світ.
Чого дуже не вистачило мені - схеми, побудованої по типу Дерева життя, в кожній галереї.

Насправді маємо лише "Дерево життя" в вигляді схеми, а потом при класифікації по видах зображення невеликої кількості представників кожної групи тварин. При цьому чітко не вводяться поняття вид, підвид, клас та ін, як це принято в загальновживаній класифікації, що входить також і в шкільну програму. Книга ділиться тільки на галареї.
Вважаю, що дятям-школярам буде не зовсім зручно користуватись такою книгою-атласом. 

Якщо для порівняння взяти книгу ВСЛ "Під землею. Під водою", то остання, як на мене, побудована краще. Вона є більш інфрмативно насиченою, кожну сторінку книги можно довго розглядати та обговорювати. 

Не дивлячись на побачені мною недоліки (вони все ж є субєктивними), книга варта уваги. Інформація, що приведена в книзі, безумовно розширить кругозір дитини. Зображення тварин детальні, яскраві, виконані з художнім смаком.
Книга-музей - ще одна сходинкою в процессі пізнання. Можливо вона зацікавить дитину і буде спонукати вивчати тваринний світ більш детально. Є інформація, що незабаром Видавництво Старого Лева порадує своїх читачів ще однією книгою цієї серії - в українському перекладі вийде Ботанікум.

 

https://www.amazon.com/Botanicum-Welcome-Museum-Kathy-Willis/dp/0763689238
Botanicum: Welcome to the Museum Hardcover – March 14, 2017
The 2017 offering from Big Picture Press's Welcome to the Museum series, Botanicum, is a brilliantly curated guide to plant life. With artwork from Katie Scott of Animalium fame, Botanicum gives readers the experience of a fascinating exhibition from the pages of a beautiful book. From perennials to bulbs to tropical exotica, Botanicum is a wonderful feast of botanical knowledge complete with superb cross sections of how plants work.

Дякую всім за увагу!