​Книга «Карти», Видавництво Старого Лева

Напевне кожна мама хоче мати вдома атлас карт світу, щоб показати своїй дітині які країни, міста, ріки, океани та моря є на нашій планеті, а також де знаходиться їх Батьківщина.
Якщо Ви вагаєтесь яке саме видання вибрати їз того різномаїття, що пропонується на сьогодні, то я можу порадити купити книгу «Карти» від Видавництва Старого Лева.
 
 

https://starylev.com.ua/karty
Карти
 
Опис:
Автор: Мізелінські Олександра та Даніель
Переклад: Савка Соломія
Ілюстрації: Мізелінські Олександра та Даніель
Серія: Книги-розглядалки (віммельбухи)
Рік видання:2014 p.
Обкладинка:Тверда
Вік:Діти, 6-100
К-ть сторінок:108
Вага:1.75 кг
Розміри: 275x370 мм
ISBN:978-617-679-063-1
 
Анотація:
Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Книга відкриє перед вами найцікавіші місця світу і Батьківщини.
Понад 50 великих карт проведуть вас 6 континентами та 42 країнами, серед яких вперше з’явилася карта України. Безліч детальних зображень немов перенесуть вас у неймовірні куточки планети і заохотять побачити ще більше. Вдалої подорожі!
Нагороди:
"Карти" увійшли до 20 кращих книг премії «Найкраща книга Форуму видавців – 2014», також стали лідером літа за версією «Книжка року’2014» (номінація «Дитяче свято»).
 


  
Я не буду своїми словами розповідати історію відавництва цієї книги, а просто приведу нижче текст, що є та сайті видавництва, в ньому все сказано:
 
«Видавництво Старого Лева» видало легендарні «Карти» Александри і Даніеля Мізелінських з мапою України
 
Художній атлас польських авторів Александри і Даніеля Мізелінських «Карти» став світовим хітом одразу після свого виходу в 2012 році. Його видавали і перевидавали кілька десятків країн. Проте в книзі серед 50 великих карт 42 країн із шести континентів досі не було карти України…
 
 
 
Старий Лев не лише видав «Карти» українською, а й виправив цю очевидну геополітичну несправедливість і спеціально для українського видання замовив у авторів мапу України.
 
Мізелінські спеціально для українського видання намалювали карту нашої держави. В контексті нинішніх політичних подій важливо, що на цій карті є Крим – з Бахчисарайським палацом ханів, із Херсонесом Таврійським, з найдовшою тролейбусною лінією в світі. Так ось, ні зараз, ні в майбутньому ми не маємо планів перемальовувати цю мапу. До речі, тепер поляки пропонують «Карти» видавцям усіх інших країн з мапою України, – наголошує головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.
 
Гадаю, що ці карти стануть причиною суперечок між дітьми і дорослими за право їх розглядати, бо від них важко відірвати погляд. Це дуже цікава і напрочуд корисна книга, яка має бути в кожної дитини, бо вона не лише дає уявлення про місце своєї країни на мапі світу, географію, культуру і звичаї різних народів, але й пробуджує інтерес до мандрів.
 
«Карти» – книга одночасно пізнавальна та захоплива. На відміну від звичайного атласу світу вона знайомить дітей з усім найважливішим, що потрібно знати про різні країни, через низку символів, притаманних їм. Міста, національні герої, страви, тварини, споруди – все, що відображає сутність країни, подане через цікаві малюнки. Розглядати кожну сторінку можна дуже довго – в маленьких фігурках і деталях уміщається ціла держава з її історією, географічними особливостями, архітектурою та культурою.
 
Ця книга запрошує здійснити навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя у Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, у Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Одне слово, відкриєте для себе найцікавіші місця світу і України зокрема.
 


 
Книга просто шедевр. Її приємно гортати і роздивлятись. Фото не передадуть тих почутів, які виникають від книги в руках, але покажуть її наповнення.

Розмір книги 27,5 см на 37 см, вона досить велика. Обкладинка тверда.

На першому розвороті на мапі світу вказані ті країни, карти яких присутні в книзі, та вказані строрінки, на яких вони знакодяться. Це такий незвичайний зміст.

Зверніть увагу на папір, на якому надрукована книга. Він начебто старий. Таку незвичану текстуру мають всі сторінки книги.

Книга поділена на розділи: країни Європи, Азії, Америки тощо.

Нижче на фото "полистаємо" книгу. Звичайно ж показати всі розвороти не вийде, книга має досить багато сторнок - 108.
Всі фотографії для зручності перегляду можна збільшити, клацнувши по них мишкою.

Це країни Європи:

 

А ось наша Україна. 

Країни Азії

Африка

Америка

Австралія

На картах є Арктика та Антарктика

На останньому розвороті прапори різних країн світу.


 
Всім рекомендую мати цю книгу вдома!
У ВСЛ є багато достойних видань. Незабаром зроблю ще декілька оглядів.
 
Дякую за увагу!

Комментарии

О, то ця карта історична! Таку книжку хочу-хочу-хочу мати! Чи дорога?
Аватар пользователя Sophia Bashtan
я тобі куплю) 300 грн на сайті видавництва
Аватар пользователя таня
Класна книга, тепер шукатиму таку для Катрусі! Дякую за детальний обзор!
Дякую. Купи, якщо можеш.