Книжка-розмальовка Enchanted Forest

Наименование товара: 
Возрастная категория: 

Ця розмальовка особлива. Не лише тому, що у "Зачарованому лісі" дуже цікаво і красиво, але й тому, що розмальовувати його можна усією сім"єю. Кажуть, у дорослих знімає стрес, а дітей навчає і розважає.  

Нині стало навіть модним мати вдома книжку-розмальовку. Діти любили розмальовки завжди - і в часи давніші, і недавні. Але от дорослі?! Щоб дорослі займались розмальовуванням - це дивина!
Проте час дивини настав. Книжка-розмальовка, огляд якої тут представлено, є сімейною - для дітей та дорослих. 
Вона виглядає так:

Її формат достатньої для зручності величини, папір хороший і легко розфарбовується. 
Художник-ілюстратор цієї книги - Johanna Basford.

Більше інформації тут:
https://www.amazon.com/Enchanted-Forest-STAEDTLER-Colouring-Exclusive/dp/B01DCMO8H8
Enchanted Forest: An Inky Quest & Coloring Book w/ STAEDTLER Noris Club Colouring Pencils, Exclusive Johanna Basford Edition - Assorted, Pack of 24

Hexagonal colouring pencil
ABS feature (anti-break system) for uninterrupted creativity
Lacquered in lead colour for easy identifictaion and differentiation of colours
Fall under the spell of the #1 New York Times Bestseller!
Similarly interactive like SECRET GARDEN, ENCHANTED FOREST also features hidden objects and fun mazes
 
А тепер запрошую до чарівного лісу, тобто полистаємо книжку. Сова. Вдень спить, а вночі пу-гукає над селом. І від того стає затишно і спокійно. Сова не може жити серед бетонного міста. 

 

Я люблю цю розмальовку: як природньо виглядає у ній кожна деталь, як гарно вписується у життя лісу та події, які відбуваються у ньому. Ви лишень погляньте - ось прекрасний олень, але збоку... стріли (на щастя влетіли у стовбур дерева). 

Кожна пташечка на рогах оленя інакша і розмальовувати кожну цікаво. 


Казковий лісовий будиночок. Хто живе у ньому?

А тут, можливо, лісові принцеси-мавки.


Книжку розмальовку я використовую не лише для того, щоб розвивати у дитини чуття прекрасного, здатність концентрувати увагу, спостережливість, уміння працювати з деталями та поєднувати чи зайняти її чимось у довгій дорозі (наприклад, у поїзді). Ці чудові малюнки (а особливо, коли вони вже розфарбовані хоча б частково - бо тоді вони стають для дитини ближчими і ріднішими, більш зрозумілими) можуть бути використані для розвитку мови. Адже на кожній сторінці художник зображає казку, яка відбувається у незвичайному лісі.

Мені подобається у книжці те, що кожна сторінка зовсім не подібна на іншу - кожна розповідає іншу історію. Хоч стиль, звісно, однаковий. Наче цілий світ, який підпорядкований одним і тим же законам, має багато деталей безмірної глибини кожна. 
Як оця кожна маленька-велика пір"їка. Чия вона, чому загублена, куда летить?


  

Такі книжки розмальовують не лише діти, але і їх батьки. Ця приємна робота допомагає дорослому зняти стрес після напруженого робочого дня, розслабитись. А що може бути краще для дитини, як спокійні мама і тато? Адже тоді вони справді можуть бути з дитиною справді "тут" - близенько і душевно, а не лише формально (як це буває нерідко). Крім того, якщо батьки і діти розмальовують одну і ту ж книжку, то їх дуже зближує і попомагає краще розуміти одне одного. Отже, книжка може робити сім"ю міцнішою,  "фортецею" для дитини у розбурханому світі. 

   
 

Використовуючи книжку можна також пограти - пошукати у ній звірів та птахів, порахувати їх, вивчити їх назви.  

Існує немало інших книжок-розмальовок. Ось, наприклад, на фото внизу одна з таких. У ній усі дійства магії малюнків у колах. Тут є певна філософія, але для декого це може бути надто одноманітним.

Мені до вподоби стиль художника Johanna Basford. Тому я й зробила цей огляд для тих, кому він також буде світоглядно близьким.

А ось ще книги цього ж художника: 

Дякую за інтерес до огляду. Заходьте до чарівних світів, щоб бути сильнішими у світах реальних.