Подаруйте дитині книжку: ...Мед для мами

Наименование товара: 
Возрастная категория: 

Подарувавши дитині до свята книжку "Велике місто, маленький зайчик, або мед для мами" (Іван Малкович, Софія Ус), ви матимете доброго помічника у вихованні. Чому? Про це в огляді. 

Останнім часом з"явилось багато дитячої літератури для усіх вікових категорій. Серед того розмаїття книжок є такі, які не треба навіть приносити додому для дитини, є непогані, є хороші, а є просто чудові. До останніх належить "Мед для мами..." видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.


Маленький зайчик зважився заради мами, котра захворіла, піти до медової крамнички великого міста. Маленький зайчик дуже любив свою маму. І хоч він ніколи сам не був у місті і навіть не знав своєї адреси, і хоч, взагалі як усі зайчики, усього боявся, проте, заради мами він зважився на сміливий крок. Ця історія про маленького зайчика у великому місті. Також про велику любов дитини-зайчика до своєї мами. 

Книжка так чудово ілюстрована, що діти легко уявляють весь шлях зайчика по місту та проймаються співчуттям і переживанням, щоб усе з ним було гаразд. Попри те, що в історії про маленького зайчика  є немало сумних подій (зайчик загубив баночку з медом, зайчик заблукав, зайчика застала у місті темрява і він боявся) вона сповнена жартів і оптимізму. І ці жарти дуже близькі дитячому світобаченню. 

Зайчику допоміг ведмедик. Ось вони сидять високо на димарі і дивляться, де ж це будинок із вежею, у якому живе зайчик. А хто допомагає - стає хорошим другом. 

Немало дітей мають різні страхи: бояться тварин, великих машин, темряви... І зайчик боявся. Але він подолав страх. Він став сильнішим свого страху заради допомоги любій мамі. Це хороший взірець гарного вчинку. 


Ось він такий маленький у такому великому місті, на яке опускаються сутінки. 

Звісно, мама вже хвилювалась і вийшла назустріч. Вона ж мама. 

Любляча мама щоденно робить для своего "зайчика" дуже-дуже багато. Психологи підрахували, що мама і дружина виконує у сім"ї кілька десятків різних ролей - медсестри, прибиральниці, кухаря, швеї, няні, утішительки, порадниці, вчительки... Коли у котрогось члена сім"ї свято - день народження чи успішний іспит, мама ніколи не забуде привітати і організувати для привітання інших. До Нового року та Різдва вона організовує вітання вихователів та вчителів у школі, вона готує подарунки для усіх під ялинку, вона допомагає дітям зробити якийсь дарунок своїми руками для бабусі...Буває так, що діти не помічають материнської турботи, оскільки вона постійно є - щоденна і рутинна, повна нелегкої праці і хвилювань. 
Потрібен хтось, хто б нагадував дітям - привітай маму, поцілуй маму, подякуй мамі, зустрінь маму, запитай маму чи вона не стомилась... Добре, якщо такий "хтось" є постійно поряд дітей. А якщо немає? Тоді історія про мед для мами буде вам помічною. Адже любити треба вчити. 

Цю книжку діти люблять читати знову і знову. Так само як і деякі інші, я її використовувала при навчанні читанню: гарний шрифт, хороший папір і текст розділений по сторінках рівномірно (коли дитина читає щодня одну сторінку їй не важко), багато ілюстрацій між текстом (діти не люблять читати, якщо багато тексту не ілюстровано, це їх лякає). 

Дякую Івану Малковичу та Софії Ус за чудову книжку про любов до мами!


Така книжка буде ще однією перлинкою вашої дитячої бібліотечки.

Дякую, що зоставались з нами. Бажаю, щоб діти завжди шанували і любили маму.