Поздравления от команды mama-znaet.com

Разговор о : 

Дорогие друзья!

Поздравляем Вас с  Новым годом!
Крепкого здоровья! Радости, счастья, любви! Благополучия и процветания!

Веселых праздников!

Комментарии

Аватар пользователя Наталка
С наступившим 2014 годом вас)))Удачи и всех благ.
Аватар пользователя Лидия
С Новым годом! Всем крепкого здоровья и удачи!!!!
Аватар пользователя z_7
С новым годом!Процветания, качественных обзоров и широкой аудитории.Пусть все задуманное свершиться,всех благ.
Аватар пользователя NEMO
София, спасибо большое! И я поздравляю всех Вас, создателей сайта, с Новым Годом и желаю процветания, заполнения, головокружительных успехов и стать в скорейшем времени самым раскрученным, посещаемым и популярным сайтом:) Удачи Вам, ребята! И в добрый путь!
Аватар пользователя Sophia Bashtan
девочки, спасибо большое! будем стараться!
Аватар пользователя Мар'яся
Вітаю з Новим роком! Бажаю успіхів вашій сім'ї у цьому нелегкому ділі - продвиганні сайту в маси ;) Хай ваш проект буде успішним, а прибуток не обмежується 1,5 доларами за рекламу з гугл ;))) Софі, я вирішила символічно 1.1.2014 зареєструватись на вашому сайті. Так що зустрійчайте Мар'ясю (дякую за можливість поставити апостроф) з новою аватаркою (це я про такого синочка мрію - з ямочками як у мами ;-) Адрей - админ, извините, придется вам пользоваться переводчиком, чтобы понять о чем это я пишу) Вы же не позиционирует себя как сайт с исключительно российским контентом? :-)
Аватар пользователя Sophia Bashtan
зустрічаємо!)))дуже надіюсь, що будемо корисними. майже з 1-го січня (на тих пару неділь закріємо очі)розпочнемо еру незалежних безкоштовних правдивих оглядів! Андрій буде тренуватись і навчиться чатати, а може і писати без перкладачів))) __то коли будемо чекати синочка з ямочками?))))
Аватар пользователя Мар'яся
Я серйозно запитую ;) Може ви плануєте завойовувати аудиторію не тільки на території України. Можливо краще огляди писати "кривою")) але російською.. я могу)) Сина ще не плануємо, хоча мені страшно признатись в цьому році 30ка..аааа.. пора і подумати. Але поки старшу до ума не доведу, навряд чи. Мабуть логопед нам в поміч. Навіть я через раз розумію, що вона просить.
Аватар пользователя Мар'яся
Я на місяць випаду з інтернету, на свята до мами. Поїду підтягну здоров'я, а то переохолодження на Майдані на протязі цього місяця серйозно його підірвало. Так що вибачайте, оглядів поки не обіцяю (хоча маю цікаві іграшки Каю, пепи, книги, вітаміни). У вас і так іде процес наладки виробництва. Як на мене, то не вистачає можливості переглянути коментарі, або хоча б усі записи одного користувача.
Дорогі відвідувачі сайту! Вітаємо з Новим 2014 роком! Здоров"я вам, успіхів, достатку! Нехай ваші діти ростуть здоровими і веселими, а ми будемо старатись вам у цьому допомагати. Дарія і Раїса Охрімчук