Про найкращу дитячу білизну - Hanna Andersson

Наименование товара: 
Возрастная категория: 

Всі знають, що знайти для дитини хорошу білизну непросто. Я знайшла і хочу поділитись інформацією. Це білизна бренду Hanna Andersson.

 

Діти люблять м"який одяг, у якому тілу ніщо не заважає. Перефразовуючи відому рекламу взуття, це одяг, про який можна сказати: вбрав і забув. Тому батьки віддають перевагу м"яким фланелевим сорочечкам, регланчикам чи сукеночкам із трикотажного полотна, штанам чи панчішкам із нетугими гумками тощо. Дитяча ніжна шкіра та ще не досить загартоване тіло потребують захисту - щоб бути у зручному одязі, як у маминих чи татових турботливих долонях.

Коли ж ідеться не про верхній одяг, а про білизну - те є ще більш важливим. Тим більше, що якщо дитина має якийсь незручний верхній одяг (частіше усього це щось святкове, чи для особливиї випадків), то вона ж носить його не щодня, а може й лише кілька разів на рік. А от білизна - то одяг щоденний! Тому й вимоги до неї особливі. 

Купити зручну дитячу білизну дуже непросто. І, особливо, це стосується дитячих нижніх штанців - трусиків. Причому, важко знайти якісні, як для дівчаток, так і для хлопчиків. Я, нарешті, знайшла такі і хочу поділитись своїми враженнями про цю чудову знахідку. Це трусики бренду Hanna Andersson. Чому ця білизна є  цінною знахідкою? Чим вона краща від деякої, знаної мною, іншої?

Чому дитячі трусики можуть бути незручними? Вони часто мають: занизьку посадку (коли дитина мусить носити їх нижче талії),  надто тугі гумки, що залишають на шкірі сліди, барвники, які можуть викликати алергічну реакцію,  невдалого покрою та обточки пройму навколо ніжок, яка з часом надмірно розтягується і тоді трусики натирають ніжні місця дитини, недосить ніжну ластовичку тощо.  
Ось як лежать на дитині трусики  бренду Hanna Andersson.

Можна бачити, що посадка висока і вони лягають по талії - гумка проходить по найтоншому місцю і трусики не пересовуються. Коли дитина нагинається, присідає гумка не пересувається і не тягне, оскільки трикотажне полотно м"яке і податливе, а глибина посадки достатня. Гумка захована у тканину і зовсім не тре тіло, лише м"яко огортає талію дитини. 

Ці трусики також мають особливо зручний крій пройми навколо ніжок - ніжка охоплена досить надійно, але при цьому дуже м"яко і ніжно. Саме із-за невдалого крою цієї пройми та низької посадки ми довший час не могли знайти зручних трусиків. 


    

Трикотажне полотно трусиків із органічної бавовни, зробленої в Індії (ті, хто вже купував індійську бавовну знають, яка вона ніжна). Використовуються безпечні барвники. Узори на трусиках м"яких пастельних кольорів без "диких" малюнків чи написів. 

Які ціни? Трусики не дешеві. Набір із семи обійдеться 40-45 доларів США, із трьох - 20-30. Це не на розпродажу. Звісно, чекаючи знижки можна купити дашевше. Але я привуджу тут саме орігінальну ціну зумисне. Чому? А тому, що тепер вона мені здається невисокою, а дуже навіть вигідною. І причина у тому, що якщо підрахувати скільки сил і грошей було потрачено на пошук нормальних трусиків і скільки було їх викинуто (ті труть, ті порвались, ті викликають алергію...), то виллється те у суму неменшу. І ще: от уже два роки(!) дитина носить набір із семи трусиків. Таке враження, що вони ростуть разом з нею! Так само залишається посадка достатньо високою, так само огортають ніжку, так само дитина не відчуває їх на тілі. Це просто фантастично! Певно, справа і в особливо вдалому крою і у самому трикотажу. От така у нас була пригода із трусиками. 

Цей бренд я відкрила для себе випадково, потративши перед чим багато зусиль і часу на того не варте. Знаючи, як часто саме дитячі трусики купити нелегко, поспішила зробити цей огляд. 

На фото - трусики для дівчинки. Але такої ж якості і з такими ж чудовими характеристиками має Hanna Andersson трусики для хлопчиків. 
Майки чи футболки цього бренду ми ще не купували, тому жодного досвіду не маємо. Проте, трусики - то чудова знахідка!