путешествия

Всеукраїнський фестиваль писанок. Фотоогляд

За тиждень до Великодня в Києві пройде VII Всеукраїнський фестиваль писанок. Захід охоплює три локації в центрі міста - Софійський і Михайлівські площі, а також Володимирський проїзд. Гості можуть не тільки помилуватися творами іменитих художників або дитячими роботами, але і власними руками створити писанку до Великодня під час численних майстер-класів.

               

Америка: Подорож на виставку автомобілів

Мало не усі хлопчики, та все частіше й дівчатка, люблять бавитись машинками, розглядати їх, колекціонувати модельки... У великих містах Сполучених Штатів виставки найновіших моделей авто зазвичай проводяться щорічно. Такі виставки дуже популярні. Батьки приходять на них із дітьми, адже можна не тільки милуватись машинами, але й спостерігати як вони працюють, як влаштований мотор, ходова частина, чи й посидіти у салоні. Я побувала на такій виставці у Філаделфії і запрошую хлопчиків та дівчаток на заочну подорож. 

              

Музей писанки у Коломиї

Музей писанкового розпису (неофіційна назва - музей "Писанка") у Коломиї, що на Івано-Франківщині містить понад 6000 тисяч писанок із різних регіонів України та країн світу. Цей музей зайняв восьме місце за голосами інтернет-користувачів під час акції Сім чудес України. Давайте заглянемо!

               

Карпати: гірськолижний курорт Мигове

Мигове відоме як гірськолижний курорт. Для мене ж Мигове є селом особливим. Це місце мого неймовірно щасливого дитинства. Я знаю Мигове і його традиції, тому і захотілось зробити для вас цей невеличкий огляд.

                

Базар в Коломиї "Українська вишиванка"

Багато чули про базар у містечку Коломия Івано-Франківської області. А от тепер довелось там побувати. В огляді про те, чим на базарі можна помилуватись та що придбати. 

                ​

Первый класс (First grade) в американской школе

Про нашу учебу в Киндергартене я писала в прошлом году, http://mama-znaet.com/content/kak-my-uchimsya-v-kindergartene-v-amerike, теперь покажу вам  как мы учимся в первом классе  и из чего состоит домашнее задание в  американской школе.

                                  

Поездка Москва-Киев на машине через Беларусь

Продолжу серию рассказов о поездках на машине по маршруту Москва-Киев. В этот раз нами был опробован маршрут через территорию Беларуси, и он оказался самым оптимальным как по времени, так и по другим показателям. Почему - детально ниже. Итак, поехали)

             

Болгария. Солнечный Берег

Летний отдых-одна из самых приятных тем и я хочу поделиться с вами впечатлениями об отдыхе в Болгарии.

                

Каменец-Подольский зимой

Если вы хотите на новогодние или рождественские праздники уехать куда-то от киевской суеты и пробок, то Каменец-Подольский одно из таких мест. Этот город меняет внешность каждый сезон, и я люблю его именно осенью и зимой. Осенью - когда там проводился красочный фестиваль Terra Heroica, и зимой, когда можно просто пообщаться с городом и природой.

                

Бархатный сезон в Мармарис, Турция

Недавно началась осень и жизнь вошла в повседневный ритм - сад (школа), первые простуды, теплая одежда. Но лето вот-вот было только что, и мы решили догнать его и 14 сентября отправились в Турцию в Мармарис. 

                      

Страницы