Путешествия

Пересечение границы Россия-Украина во время карантина: практический опыт

Поделюсь своим опытом поездки из Москвы в Киев во время карантина. Транспортное сообщения между Россией и Украиной на время карантина отсутствует: движение поездов, автобусов и самолетов приостановлено. Но есть много перевозчиков, которые везут до границы, а затем пассажиров пересаживают на другой транспорт, таким образом транспортная компания не пересекает границу и не нарушает законодательных актов. Мы использовали подобную схему, только ехали собственным транспортом: из Москвы до границы меня с детьми отвез муж, после прохождения границы с украинской стороны забрал сын.

​Пересечение границы Украина-Россия в условиях карантина

В связи с пандемией COVID-19 многие страны были вынуждены закрыть свои границы. Сейчас начался поэтапный выход из карантина и пункты пропуска постепенно возобновляют свою работу, но с учетом эпидемиологической ситуации соседних стран.
В этой теме буду собирать все сведения, касаемо пересечения границы Украины и России. Тему дополню личным опытом после поездки.
 

Інтерактивна мапа світу: найактуальніша інформація про візи, дозволи та обмеження в умовах пандемії COVID-19

Міністерство закордонних справ України створило інтерактивну мапу для мандрівників. З її допомогою українці зможуть ознайомитись з правилами в'їзду в різні країни світу в умовах пандемії COVID-19

На ресурсі приведена найактуальніша інформація про візи, дозволи та обмеження.Америка: Весілля. Частина 6. Мандрівка до West Branch Angler & Resort

Тих, хто читає цю серію оглядів про весілля у США запрошую проїхатись з нами до місця святкування - до West Branch Angler & Resort, що на околиці Hancoch, NY.
Як ви, певно, вже зрозуміли ця серія оглядів про весілля в Америці є не тільки про весілля. Описуючи різні передвесільні та весільні події, які в часі розтягнуті майже на два роки, нам хочеться показати як живуть тут люди - як працюють, що цінують, як ставляться до інших людей, як відпочивають...

Америка: Весілля. Частина 5. Ресторан після вінчання

Ми в історичному центрі міста Бетлехем, біля знаменитого Historic Hotel Bethlehem. Жодних розкішних машин, заквітчаних для наречених чи гостей. Краще усім разом пішки прогулятись містом. Попереду - вечеря в ресторані.  

Америка: Весілля. Частина 4. Вінчання в церкві

Ця частина розповіді буде про вінчання. Вінчання є красивою і духовною частиною весільних подій. Але чи знаєте ви, що шлях до отримання дозволу на вінчання може бути нелегким? 

Америка: Весілля. Частина 3. Bridal shower

Я хочу розповісти про ще один обов"язковий етап передвесільних подій у Сполучених Штатах - BRIDAL SHOWER. Якщо шукати аналогії з нашими традиціями - то є майже дівич-вечір. 

Америка: Весілля. Частина 2. Engagement party

Продовжу огляд про весілля у Сполучених Штатах. У цій частині розповіді буде про обов"язковий довесільний етап ENGAGEMENT PARTY(заручини). Це перехід молодих людей від статусу girlfrend та boyfrend до статусу fiancee та fiance.

Америка: Трейл Hawk Mountain

Ми дуже любимо трейли. Цього разу розповідь буде про трейл підвищеної складності - до Hawk Mountain (Гори Яструба, штат Пенсільванія). П"ять миль і відчуття польоту над горами! Проте, не тільки - місця ці, виявляється, просто знамениті і приваблюють багато туристів. 

Америка: Весілля. Частина 1. Підготовка до весілля

Весілля в Америці! Ви гадаєте як в Україні, лише все англійською мовою? Зовсім ні. Воно інакше, бо відображає стиль життя американців, правила і принципи їх суспільного устрою. Я буду розповідати про одне з таких весіль: його підготовку, обов"язкові передвесільні вечірки, вінчання та святкування. 

Страницы