Путешествия

Америка: Весілля. Частина 6. Мандрівка до West Branch Angler & Resort

Тих, хто читає цю серію оглядів про весілля у США запрошую проїхатись з нами до місця святкування - до West Branch Angler & Resort, що на околиці Hancoch, NY.
Як ви, певно, вже зрозуміли ця серія оглядів про весілля в Америці є не тільки про весілля. Описуючи різні передвесільні та весільні події, які в часі розтягнуті майже на два роки, нам хочеться показати як живуть тут люди - як працюють, що цінують, як ставляться до інших людей, як відпочивають...

Америка: Весілля. Частина 5. Ресторан після вінчання

Ми в історичному центрі міста Бетлехем, біля знаменитого Historic Hotel Bethlehem. Жодних розкішних машин, заквітчаних для наречених чи гостей. Краще усім разом пішки прогулятись містом. Попереду - вечеря в ресторані.  

Америка: Весілля. Частина 4. Вінчання в церкві

Ця частина розповіді буде про вінчання. Вінчання є красивою і духовною частиною весільних подій. Але чи знаєте ви, що шлях до отримання дозволу на вінчання може бути нелегким? 

Америка: Весілля. Частина 3. Bridal shower

Я хочу розповісти про ще один обов"язковий етап передвесільних подій у Сполучених Штатах - BRIDAL SHOWER. Якщо шукати аналогії з нашими традиціями - то є майже дівич-вечір. 

Америка: Весілля. Частина 2. Engagement party

Продовжу огляд про весілля у Сполучених Штатах. У цій частині розповіді буде про обов"язковий довесільний етап ENGAGEMENT PARTY(заручини). Це перехід молодих людей від статусу girlfrend та boyfrend до статусу fiancee та fiance.

Америка: Трейл Hawk Mountain

Ми дуже любимо трейли. Цього разу розповідь буде про трейл підвищеної складності - до Hawk Mountain (Гори Яструба, штат Пенсільванія). П"ять миль і відчуття польоту над горами! Проте, не тільки - місця ці, виявляється, просто знамениті і приваблюють багато туристів. 

Америка: Весілля. Частина 1. Підготовка до весілля

Весілля в Америці! Ви гадаєте як в Україні, лише все англійською мовою? Зовсім ні. Воно інакше, бо відображає стиль життя американців, правила і принципи їх суспільного устрою. Я буду розповідати про одне з таких весіль: його підготовку, обов"язкові передвесільні вечірки, вінчання та святкування. 

Америка: Cabelas – магазин-музей

Наверное, многие из наших читателей делали онлайн-покупки в магазине Cabelas. Но мало кто видел, как выглядит этот магазин в реальности. Попав в него, я была шокирована (в хорошем смысле этого слова), потому что даже не могла предположить ничего подобного. Пару часов хождения по магазину с открытым от удивления ртом в этом обзоре.

Финляндия. Два часа в Хельсинки

Когда мы летели из Нью-Йорка в Москву, при пересадке в Хельсинки наш рейс был перенесен на более позднее время. Мы решили не сидеть в аэропорту 6 часов, а съездить в город. Времени, чтобы посмотреть Хельсинки, было очень мало. Если отбросить дорогу, а это 30 минут в одну сторону, у нас оставалось на прогулку по городу чуть больше часа, но нас это не остановило. Целью было посмотреть как выглядит Финляндия в общих чертах, чтобы определиться, хотим ли мы сюда еще приехать на более длительное время.
Что мы увидели - покажу Вам в этом материале.

Перелет из Москвы в Нью-Йорк с Finnair. Аэропорт Хельсинки

Мое повествование будет о перелете Москва-Нью-Йорк (туда и обратно) с пересадкой в Хельсинки самолетами авиакомпании Finnair. Также расскажу про аэропорт Хельсинки. Он огромный и имеет свои особенности, о которых не помешало бы знать тем, кто совершает здесь пересадку и ограничен во времени.

Страницы