Бренди дорогого одягу: Mini Boden, Tea, Hanna Andersson, Lands'End

Наименование товара: 
Возрастная категория: 

В цьому огляді мова піде про бренди Mini Boden, Tea, Hanna Andersson, Lands'End. Cтилі цих, поки маловідомих в Україні, брендів є вашими, якщо ви хочете бути стильним, але не надто fancy. Також, якщо ви вважаєте, що підбір одягу для дитини є не менш важливим, ніж і її здорове харчування. І ще - якщо ви ведете здоровий і активний спосіб життя та сповідуєте певну філософію виховання ...

Бренди Mini Boden, Tea, Hanna Andersson, Lands'End не можна віднести до дешевих. Вони розраховані на сім"ї середнього класу. Оці, наприклад, (на фото внизу) лосини будуть коштувати біля 20 доларів США. Однак, не варто поспішати і одразу  відмовлятись від цих брендів, як недоступних з фінансових причин. Нерідко дорожчі речі обходяться сім"ї "дешевше", ніж дешеві. Крім того, існує система знижок. 

Але спершу коротко про історію та основні принципи філософії кожного з брендів. У цьому огляді я використовуватиму фото звичайних грайливих дітей, вбраних у брендові речі про які йдеться. 

Про бренд Boden, Mini Boden. Засновником бренду був John Peter Boden (народився у 1960-му), знаний пізніше під іменем Johnni Boden. Вихідець із простої родини, він отримав хорошу освіту та після студіювання філософії, політики, економіки і випробовування своїх можливостей на досить різних ділянках праці, заснував mail-order бізнес (Boden).
Компанія  з продажу одягу за каталогом була заснована у 1991 році і продавала одяг тільки для чоловіків. Дещо пізніше - також для жінок. Людям полюбився чудовий стриманий англійський стиль Boden - в міру консервативний і, водночас, в міру модерний. З 1996 року батьки могли придбати одяг такого стилю також і для своїх дітей - відкрився підрозділ компанії Mini Boden. Mini Boden пропонує одяг для дівчаток і хлопчиків від півтора до 12 років. Baby Baden - від народження до 3-ьох та для майбутніх мам. Також існує одяг для підлітків - вік 9-16 років. Каталоги з новими колекціями виходять кожної весни та осені. Колекції літня та зимова до них додаються. Колекції минулих сезонів продаються зі знижками.

Бренд швидко став популярним. У 2007 році компанія мала більше мільйона покупців. Було анонсовано відкриття магазинів роздрібної торгівлі. Перший такий магазин було відкрито в Лондоні у 2015 році. Онлайн-ордер працює у Англії, США, Німеччині та Австралії. 
Чим особливий бренд Mini Boden і які його переваги над деякими іншими подібного цінового рівня? 
У переважній більшості одяг для дітей та підлітків виготовляється із якісних натуральних тканин - бавовни, вовни, віскози. Крій одягу такий, що він не сковує рухи (не тільки за рахунок пластичності та м"якості тканин, але саме за рахунок крою). Одяг розрахований на активну дитину, яка багато бігає, стрибає, качається... Тож бренд не має таких моделей, одягши які, дитина мусить ходити "правильно", щоб ніщо не розстебнулось, не розірвалось, не потяглось, не закотилось...

Наступною перевагою одягу цього бренду є те, що моделі одягу досить консервативні. А ще наступною, те, що вони є досить стильні. Як це можливо? Основа одягу, як правило класична, добре апробована - любимі всіма м"які реглани та пуловери, спіднички та в"язані вовняні жакетики на гудзиках, штани із ніжними фланелевими підкладками, безрукавки (вести), які завжди захистять дитину від вітру і не сковуватимуть її рухів тощо. А модні деталі (тип тканини, візерунок, фасон пошиття тощо) зроблять так, що дитина буде почуватися одягненою дуже сучасно.

На мій погляд у цьому бренді чудово дотримана розумна міра між тим, що є основою дитячого одягу і тим, що є у ньому мінливим, залежним від сьогоденної моди. У нас нерідко викликає подив (або й осуд), якщо батьки намагаються одягати дитину "в усе наймодніше" і вона стає надто строкатою, блискучою, обвішеною малосумісними деталями. Кажуть: too fancy!  Mini Boden пропонує одяг досить консервативний, щоб бути зручним, добротним і відповідним ситуації, і досить сучасний, щоб потішитись модою і не бути при цьому too fancy (не можу знайти підходящого у цьому випадку слова для перекладу, близким буде російське "навороченным").

Вигодою цього бренду є те, що усі речі добре носяться: не витягаються, не дефомуються при пранні, не втрачають кольору і не линяють, не скачуються. Батьки, які люблять купувати дітям одяг цього бренду, як правило, не викидають одяг, з якого діти виросли, а віддають молодшим дітям - своїм, чи дітям своїх друзів. І такому подарунку діти завжди будуть раді, бо навіть якщо проходить кілька років, одяг не втрачає сучасності. Отже, з фінансової точки зору це є вигіднішим, ніж купувати багато поганих речей в гонитві за модним і тому "що всі носять". 

Гадаю, важливою вигодою для батьків є і те, що одягаючи дитину в одяг Mini Boden батьки закладають основи хорошого смаку. Одяг дуже гарно комплектується - купивши кілька речей, можна створювати різні цікаві комбінації з них, оскільки стиль і кольори та малюнки тканин дуже м"яко і природно поєднуються. Майже "усе" підходить до "усього". 


Одяг Mini Boden допомагає дитині бути сильною у своїй індивідуальності: не слідувати за тим, що є модним, бо "носять усі", а обрати свій стиль, відповідний способу життя і естетичним (та й іншим) уподобанням сім"ї. Щоб дитина росла здоровою, їй потрібна не лише здорова їжа, але і здорова моральна та психологічна атмосфера: не секрет, що одяг дає дитині своєрідний захист (зміцнює її особистість або ж ослаблює, розчиняє в масі). Мати свій стиль, то значить відчувати себе певним чином і бути тому сильнішим.
Багато з того, що вище сказано про бренд Mini Boden, буде правильним і для інших трьох брендів, про які йтиметься далі. Однак, кожен з них має і свої особливості. 


Бренд дитячого одягу Tea є дуже близьким до попереднього - той же ціновий рівень, так само використання натуральних матеріалів, орієнтація на те те, щоб дитині було комфортно в одязі чим би вона не займалась - бігала, повзала, плавала, мандрувала, стрибала... Одяг бренду Tea завжди впізнаваний! А це означає, що він має особливості притаманні лише йому. Які вони? Хороший бренд має певну філософію. Філософія Tea - це одяг для дітей світу: де б не жила дитина, у місті чи селі, в одній країні чи іншій, на якій и мові не розмовляла б, вона буде носити цей одяг із радістю. Дизайнери бренду двічі на рік їздять до інших країн, зустрічають нові обличчя і вдивляються в незнані традиції. Під час мандрівок вони тримають свої очі "відкритими" до дрібниць, у яких захований дух світу, народів, природи...Тому для бренду є характерними водночас духовність і практичність.

Для бренду є характерним поєднання "непоєднуваного" в кольорах і узорах, простоті і складності воночас. Так, як це і буває у природі.

Плаття, легінси, светри, піжами, маски, одяг для спорту чи мандрівок... мають відбиток етнічних стилів. 
Бренд має одяг для усіх вікових категорій дівчаток і хлопчиків. Також одяг продається за зниженими цінами.
Одяг Tea можна купити у різних магазинах Сполучених Штатів, Японії, Канади, Кореї, Пуєрто Ріко, Барбадосу... Також он-лайн. 
Мені дуже подобається головна ідея компанії: Ми робимо одяг для дитячих пригод!

Якось красива шведка зустріла красивого американця. Коли у них народився син, з"явилась мрія - створювати такий одяг, який би був м"яким і приємним та давав можливість дитині справді побути дитиною. Ця ідея лягла в основу філософії бренду Hanna Anderson
У цьому світі, який є таким швидким та мінливим Hanna Anderson захотіла робити одяг, який би дозволяв дітям бути маленькими: дамо дітям свободу досліджувати, грати, бути брудними і почувати, що в усякій ситуації затишно, не боячись, що щось може порватись, розтягтись чи забруднитись.

Швеція країна особливої природи. Спосіб життя людей такий, що одяг повинен бути зручним для ловлі риби, для мандрівок, теплим та захищати од вітрів... А ще - він повинен бути міцним, служити довго. Шведи люблять купувати одяг добротний. Шведський стиль лежить в основі колекцій Hanna Anderson. 
Свого часу Hanna зробила революцію в дитячому одязі - революцію м"якості і комфорту. Таким цей стиль є і нині. Одяг виготовляється із натуральних тканин. Для бебочок - із органічної бавовни (при вирощуванні не використовуються хімікати), тому цей одяг придатний навіть для дуже чутливої шкіри.
Особливістю цього бренду є і те, що дизайнери орієнтуються на такі фасони та деталі одягу, щоб дитина могла легко одягатись самостійно (одяг пластичний, пройми під рукавами достаньої глибини, гумки та пояски на штанах не є тугими, зіппери мають зручні "хвостики" для дитячих пальчиків, гудзики достатньої величини тощо). Одяг цього бренду є досить простим і універсальним. Поряд із цим - особливим і впізнаваним. 

LANDS'S END - наступний бренд, про який буде коротка розповідь. Звідки прийшли і куди йдуть засновники бренду - дуже важливо. Оскільки тоді потенційний покупець може визначити, чи по дорозі йому із цим брендом. Якщо ви любите дух мандрівництва і привчаєте до мандрів та спорту дітей, тоді вам "по дорозі" і філософія цього бренду буде вам близькою. 
Засновник бренду Gary Comer спершу не був причетним до світу творців моди. Він був причетним до нелегкої праці мандрівництва та яхт. У 1963 році він разом із друзями заснували LANDS'S END (офіс у Чикаго). Спершу вони продавали усе потрібне для мандрівок. Основна філософія - об"єднати людей із духом пригодництва. Також незвичним було те, що моделі бренду виглядати не "лялькоподібними статуями", а реальними активними людьми. Вже у 1977 році бізнес став мільйонним, а далі почав ставати все більш популярним. 

Нині LANDS'S END продає одяг, взуття та аксесуари для дітей і дорослих, які готові до активного способу життя. Асортимент товарів дуже широкий - все для відпочинку, дозвілля, спорту, школи, подарунки тощо. Якщо ви прийдете до магазину компанії, ви будете почуватися трішки наче удома, або у колі близьких друзів. А якщо ви будете працівником компанії, то для вас будуть доступні чудові фітнес-центри, медичні установи, тренажерні зали... -  про це дбає адміністрація бізнесу.  LANDS'S END робить також великі пожертви для людей, спонукаючи їх до здоровго способу життя. 

Я дуже люблю усі ці бренди. Користаюсь можливістю, щоб дати деяку інформацію для тих, хто також їх полюбить і матиме з того радість. Для одних вони доступні по ціні, для інших "кусаються". Але, можливо, при розумному підході (коли одяг не купується хаотично і потім нічого ні до чого не підходить, втрачає вигляд, виходить з моди, а за списком, що дійсно потрібно дитині) виявиться, що купівля одягу цих брендів дозволить вам заощаджувати гроші. Чомусь мені здається, що так і трапиться.

Нехай ваші діти бігають, плавають, стрибають і качаються, мандрують і розважаються - тішаться порі дитинства, у комфортному одязі!

Нижче деякі фото із магазинів, в яких можна придбати речі брендів Mini Boden, Tea, Hanna Andersson, Lands'End. Один із таких - Nordstrom (US).
Коли дитина задоволена одягом - вона почувається більш щасливою!

Дякую, що залишались з нами! 

Більше про бренди на сайтах:
www.landsend.com
www.hannaanderson.com
www.teacollection.com
www.bodenusa.com

Якщо ви захочете дізнатись більше, чому і як одяг цих брендів може допомогти вам у вихованні дитини, то зверніться до наступного огляду (Блоги. "Бесіди про виховання: Одяг для дітей, який допомагає батькам"). Посилання буде незабаром.