Про бренд: UNIQLO - одяг поза часом

Наименование товара: 

UNIQLO - це одяг для людей, які завжди залишаються сучасними! Надлегкий, теплий, функціональний! Для жінок, чоловіків, дітей!

Усе почалося з одного японського магазину чоловічого одягу. Було це у 1949-му. А у 1984-му почав продаватися спортивно-відпочинковй одяг для чоловіків та жінок. До 1994 року у Японії було вже більше ста магазинів UNIQLO!

Нині UNIQLO продає одяг для жінок, чоловіків та дітей у 14 країнах світу. Для покупців працюють 30 тисяч працівників.

У світі цих магазинів більше 14 тисяч. В Україні поки-що немає. Є у Великобританії, Німеччині, Франції, Бельгії, Росії (регіон, близький до України). Більшість магазинів від України віддалені - Індонезія, Японія, Австралія, США та ін.

UNIQLO - вимовляється так:  you-nee-klo (наголошується перший склад you). Цікавий факт: коли реєстрували назву магазину, то замість uni-clo (що означало універсальний одяг) написали uni-qlo, тобто поміняли c на q. Проте власникам помилка сподобалась, так і вийшло - UNIQLO.

За основу філософії магазину взято японські цінності в одязі - простота, якість, можливість довго носити. Справді, одяг з UNIQLO ніколи не набридає. Він довгий час залишається модним та елегантним. Головна ідея в побудові стилю UNIQLO - є блоки, з яких будується життя одягу (як і життя мобільної сучасної людини). Також використовуються сучасні тканини. Одяг стає надлегким та одочасно теплим. У ньому зручно рухатись, працювати, відпочивати, займатись спортом - він дуже функціональний. Дизайн одягу досить простий, але сповнений продуманих деталей. Цей одяг є timeless - поза часом! Він призначений для людей, які є сучасними завжди. Дизайнери ніколи не зупиняються у пошуку. UNIQLO - це одяг життя: простий одяг, призначений покращити ваше життя.

Магазин UNIQLO має відділи жіночого, чоловічого та дитячого одягу. У кожному відділі продається одяг різного призначення, білизна, сумки та ін.

Ці сумки просто невагомі!

Кожного дня у магазині на якісь речі знижена ціна. Сьогодні ці трикотажні плаття продаються майже по 10 доларів, але завтра їх ціна знову може стати вищою. Покупець, таким, чином зацікавленій частіше заходити до магазину.

Класичні блузки також виглядають дуже сучасними.

Літо закінчилось - ціна впала.

Білизна м"яка і лагідна.

Штани для дому: легкі, як дотик метелика. Кольори та узори чудові!

Із простих деталей можна компонувати свій одяг на всякий смак та погоду.

Сучасна людина дуже мобільна - одяг має бути функціональний. Ви виїхали з дому у флісовому реглані, поверх - жилет, знову поверх - куртка чи жакет. Стало жарко. Ви знімаєте жилет або куртку і ховаєте їх у... кишеню! Такі вони легкі та стискуються до маленького об"єму. Вам не треба мандруючи тягти важких речей із собою. Весь одяг розрахований на те, аби знявши із себе "зайвий листок капусти", залишатись стильним та не обтяженим речами. Це відповідає стилю життя у сучасному світі.

Дитячий відділ. Тепер холодна пора року. Багато м"яких курточок, які не обмежують рухів непосидючих дітей, та чудової якості флісу.

Ось одна із флісових речей для хлопчика. 

Та невагомі курточки, які гріють не гірше важких та товстих.

У відділі для дівчаток також курточки, плаття, реглани, білизна... Багато трикотажних речей, які ніде не будуть тиснути дитину та не будуть створювати незручності при одяганні на них пальта чи куртки.

Сьогодні флісові реглани дешевші.

Чоловічі сорочки, куртки...

О, тут продаются речі за зовсім низькими цінами. 

Жіночі зимові пальто.

Так пропонують одягатися чоловікам.

Дуже зручно і стильно.

Я вже зробила покупку - придбала дещо із дитячих речей для племінниць із Києва.

Для стильних чоловіків.

Які чудові кольори! Як гарно компонуються деталі! Мода сучасних чоловіків стає більш вільною у виборі кольорів, дателей, стилю, загалом - більш цікавою.

Мені сподобався цей флісовий реглан. Гарна ціна сьогодні (із 30 на 20 доларів). Може це буде татові подарунок?

Колір багатий і якість флісу хороша.

Розгортаю вдома свій пакунок для вас. Ось у таких суперм"яких бавовняних штанах мої племінниці зможуть легко бігати та стрибати.

Обоє штанів куплено за ціною 1 долар 90 центів!

Ніде нічого не тиснутиме та не тягтиме. Незручний одяг дитину дратує. А кого ні?

Бавовняний трикотажний реглан теж не буде лишнім. Ціна хороша!

Отакий бренд UNIQLO - для завжди молодих (по духу та стилю життя) і сучасних.

Зайшовши на сайт, можна дізнатись про бренд більше.
http://www.uniqlo.com

Дякую, що залишались з нами. Я люблю UNIQLO, тому захотіла про нього розповісти і вам.