другое

​Кролик Питер. Книга Беатрикс Поттер на украинском и русском языке

22 марта 2018 года в кинопрокате дебютировал анимационный фильм «Кролик Петрик» (Кролик Питер, Peter Rabbit), снятый Sony Pictures за мотивами одноименного произведения Беатрикс Поттер. Думаю самое время рассказать Вам о переводном печатном издании, которое вышло как на русском, так и на украинском языках. Немножко вспомним и о мультфильмах про Кролика Питера.

                 

Анімаліум, Видавництво Старого Лева

З нетерпінням чекала на цю книгу і ось вона в мене - Анімаліум, Видавництво Старого Лева. Спішу поділтись з Вами враженнями. 
 
                                

Чарівні істоти українського міфу. Духи природи

Одна із новинок цьогорічного Книжкового Арсеналу...

Видавництво Віват. Дара Корній. Чарівні істоти українського міфу. Духи природи.

               

Купи слона або Маленькі пригоди великої Софійки

В рамках 23 Форуму видавців у Львові, який відбувся у вересні 2016 року, видавництво "Талант" презентувало новеньку книжку від Дмитра Кузьменка "Купи слона! Або маленькі пригоди великої Софійки".

Наближається Різдво - час дарунків: подаруйте дитині книжку "Різдвяна рукавичка"

Усім відома українська народна казка про рукавичку. Та не усі знають, як її продовжив Іван Малкович у книжці "Різдвяна рукавичка". Напередодні новорічних та Різдвяних свят я дістаю цю книжку і діти знову радо занурюються у веселі та, повні жартівливих деталей, пригоди звірят. Хочу привернути і вашу увагу до цієї чудової книжки видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА".

Подаруйте дитині книжку: ...Мед для мами

Подарувавши дитині до свята книжку "Велике місто, маленький зайчик, або мед для мами" (Іван Малкович, Софія Ус), ви матимете доброго помічника у вихованні. Чому? Про це в огляді. 

Книга Пітер Пен і Венді, видавництво Махаон

Книга Пітер Пен і Венді, видавництво "Махаон". Дух пригод і романтики цього всевітньовідомого твору захоплює вже кілька поколінь людей - дітей та дорослих. І сучасній дитині вона дарує радість фантазування, мрій, віри в хороше.  
 
                           

​Іван Франко. Коли ще звірі говорили – Видавництво Старого Лева

Хочу Вас позайомити з книгою, що недавно зявилась у Видавництві Старого Лева - Іван Франко «Коли ще звірі говорили» (2016). Це буде коротний огляд, більше демонтрація чудових ілюстрацій. Про текс писати зайве, він чудовий і певне давно знайомий читачеві.
 
                                 

Людина. Факти у трьох вимірах, издательство Махаон

Хочу Вам показать в деталях очень интересную книгу. Я как раз искала для своих детей пособие по анатомии, так как они начали проявлять интерес к устройству человеческого организма. Спасибо большое Халабудке за наводку.

                      

Відшукай і полічи - видавництво «Країна мрій»

В обзоре рассмотрим книгу «Відшукай і полічи» от издательства «Країна мрій». Книга оформлена в стиле wimmelbuch, или на наш манер книжек-гляделок (книжек-искалок, виммельбух ).
Книжка на украинском языке, что особенно ценно.
 
                             

 

Блокнот для записей "Мамин блокнот"

Здравствуйте, я долго думала перед тем, как публиковать обзор. Якобы эта вещь не сильно относится к именно детским товарам. Но потом все же решилась, поскольку вещь хоть и не первостепенной важности, но имеет место быть.

Знакомьтесь

"Волшебный пластилин" Академия Дошколят

Здравствуйте.Хочу показать вам еще одну книгу издательского дома Machaon из Академия Дошколят
"Волшебный пластили"

Рони Орен "Секреты пластилина"

Здравствуйте.Хочу показать вам одну из очень удачных книг про пластилин и работу с ним-это книга Рони Орена "Секреты пластилина".

В этой книге очень хорошо, доступно и наглядно показана работа с пластилином.Из самых простых и доступных форм создаются сложные объекты.
Немного о самом авторе и его творениях: