Слон на ім"я Гудзик

Наименование товара: 
Возрастная категория: 

Досить несподівано, але так знаково, у міжнародний день ДЯКУЮ, ми стали щасливими власниками книжечки про чарівного слоника Гудзика))))


 

Історія про чарівного слоника Гудзика написана чудовою авторкою Ворониною Лесею із красивими ілюстраціями Штанко Катерини, та складається з трьох окремих історій
 - Різдвяна казка від слона Гудзика
 - Слон Гудзик і вогняна квітка
 - Слон Гудзик і карнавал чудодіїв

У 2016 році всі ці три історії були видані Видавництвом Старого Лева однією книжечкою

Характеристики видання:
Серія: Історії для малят
Штрих код: 9786176792352
ISBN код: 978-617-679-235-2
Рік видання: 2016
Обкладинка: тверда
Кількість сторінок: 120
Формат книги: 21 х 22 см.
Мова: українська

Ось коротенька, але досить яскрава анотація до першої книжечки, що увійшла до збірки (Різдвяна казка від слоника Гудзика)

Певно, кожен з вас мріє потрапити у казкову пригоду. Дівчинці Ясі пощастило – одного чудового літнього дня вона познайомилася з крихітним слоником Ґудзиком і саме з цього знайомства почалися неймовірні події, про які ви дізнаєтесь, прочитавши цю книжку. Адже разом з чарівним Ґудзиком дівчинка за мить може перенестися зі спекотного літа у зиму, врятувати від лихих заманюк доброго оленя Мартина.
На перших сторінках книжки буяє липень, золотокоса Яся мчить у двір у візерунчатій сукенці щоб поласувати суничними льодами. Дівчинка навіть не підозрює, що під запашним бузковим кущем знайде крихітного слона на ім’я Ґудзик.
 Слон радо прямує з Ясею додому, але зовсім на трошки, адже попереду - казкові зимові пригоди! «Чари здійсняться тільки тоді, коли ми все робитимемо разом» - мовить Ґудзик, і тієї ж миті вони опиняються у Різдвяній Казці, на заметеній снігом лісовій галявині.
Й саме вчасно, бо на них там вже давно чекає засмучений хлопчик Сень, сам-самісінький в лісовому будиночку, вбраному до святкування. А десь в холодному пралісі його мама, тато та родина оленя Мартина вже втрапили до пастки підступних заманюк і засинають в солодкому дурмані забудькуватої трави.
Та не журіться й не лякайтесь, бо перетворення, чари й пісні чудового маленького слона обернуть цю історію на радісну зимову пригоду, що захопить та розважить кожного поціновувача чарівних казок, від найменших до найповажніших.

У другій історії (Слон Гудзик і вогняна квітка) дівчинка Яся, знову ж таки за допомогою все того ж чарівного слоника Гудзика зможе перенестись із зими в літо і відчути на собі чари Вогняної Квітки

Ось лише перші декілька речень цієї книжечки
" Вранці Яся прокинулась від того, що хтось лоскотав її за п"ятку. Спершу дівчинка дригала ногою, намагаючись відігнати цього противного "когось", та врешті розплющила очі й побачила, що на її п"ятці вмостилося кілька чудових барвистих метеликів. Їхні крильця мінилися усіма кольорами веселки, й здавалося, ніби на нозі у неї розквітла ціла клумба...."

Третя історія (Слон Гудзик і карнавал чудодіїв) дівчинка Яся, знову ж таки за допомогою все того ж чарівного слоника Гудзика зможе перемогти хитрого чаклуна Вітасика-Лякасика і разом зі своїми друзям потрапити на фантастичний Карнавал Чудодіїв!


Книжечка нам дуже сподобалась, дуже раджу її прочитати.
Особливу подяку хочемо сказати маленькій чарівній дівчинці Софійці та її мамі Валі за те, що подарували нам таку можливість познайомитись і прочитати цю книжечку!!!!

Комментарии

Аватар пользователя ApriCat
Мне очень нравится эта сказка!) Она легкая, волшебная...сказочная!) А иллюстрации Штанко я просто обожаю! Мы с Соней были на встрече с авторами: очень талантливые, приятные, теплые люди. С первых слов "увели" и детей и взрослых за собой - в сказку! Очень рада, что книга нашла своего читателя!)
Аватар пользователя Sophia Bashtan
Яка чудова книжечка! Илюстрації просто чудо. Прочитала огляд і захотілось прочитати цю книжечку також)