Всеукраїнський фестиваль писанок. Фотоогляд

Наименование товара: 

За тиждень до Великодня в Києві пройде VII Всеукраїнський фестиваль писанок. Захід охоплює три локації в центрі міста - Софійський і Михайлівські площі, а також Володимирський проїзд. Гості можуть не тільки помилуватися творами іменитих художників або дитячими роботами, але і власними руками створити писанку до Великодня під час численних майстер-класів.

На фестивалі представлено 585 великих писанок (у минулому році було близько 400): на Софійській площі - 374, на Михайлівській площі - 111 і на Володимирському проїзді - 100 писанок. Крім так званої великої писанки на фестивалі можна побачити всеукраїнську колекцію з 50 тисяч писанок, оцінити унікальні експонати з приватних зібрань та відвідати музей з пасхальним крижаними скульптурами.


Фестиваль триватиме до 23 квітня 2017 року.

Анонс подій, що будуть відбуватись на фестивалі. Інформацію взято із офіційного сайту фестивалю http://folkukraine.com/news/project/10-sekretiv-pisanok-vid-igorja-dobruckogo-1026/

Цей захід проходить вже 7-й рік поспіль. 

 
№1. Арт-перфоманс «585 Художників»
У 2016 році родзинкою фестивалю став Арт-перфоманс «374 Художники», який зібрав учасників з усіх куточків України.  Цей проект мав шалений успіх та отримав величезний позитивний відгук. Тому, цього року арт-перфоманс змінить свою назву на «585 Художників».
 
№2. Три категорії арт-перфомансу
Кожному митцю, який долучився до цього заходу, надається можливість проявити себе у трьох напрямках: авторська писанка-мальованка, традиційна писанка-мальованка та дитяча писанка-мальованка. Цього року виокремили категорію для наших талановитих дітей, щоб вони мали можливість проявити свій талант та розвиватись спільно зі своїми однолітками.
 
№3. Три локації розміщення 
Разом зі збільшенням кількості робіт збільшиться і кількість майданчиків арт-перфомансу:
На Софійській площі розміщуватимуться авторські писанки-мальованки
На Володимирському проїзді – традиційні писанки мальованки
На Михайлівській площі – дитячі писанки-мальованки.
 
№4. Збільшення розміру яєць-заготівок 
Надано ще більше простору для наших художників: розмір великої авторської писанки-мальованки 90 см заввишки та 60 см в діаметрі. Розмір дитячої та традиційної залишився як і у минулому році – 70 см заввишки та 54 см в діаметрі.
 
№5. Всеукраїнська колекція традиційних писанок
На гостей фестивалю чекатиме також  Всеукраїнська колекція традиційних писанок, що представлятиме регіональні особливості нашої країни. Колекція розташується на Софійській площі під шатрами, де кожен зможе помилуватися писанками, виконаними митцями та дітьми з усієї України. Також, кожен матиме змогу створити свою унікальну писанку до Великодня у зоні для майстер-класів.
 
№6. Музей з тематичними крижаними скульптурами
На Софійській площі працюватиме музей крижаних скульптур, де можна буде поглянути на Великодні скульптури з льоду, а також зробити з ними пам’ятне фото.
 
№7. Великодній ярмарок
Кожен житель мегаполісу зможе з легкістю підготувати Великодній кошик до церкви, бо на ярмарку, що розташується на Володимирському проїзді, можна буде знайти і найсмачнішу домашню паску, і м'ясо, і різні смаколики і все, чого тільки душа забажає.
 
№8. Радіо Folk FM
Для підтримання гарного настрою відвідувачів, кожного дня на території Великоднього містечка звучатиме радіо Folk FM. Планується залучати не тільки зіркових гостей до радіо-студії, а й випадкових відвідувачів фестивалю, які зможуть у прямому ефірі привітати усіх з прийдешніми святами.
 
№9. Розваги на Михайлівській площі
Михайлівська площа повністю буде призначена для дітей, бо тут буде не лише виставка дитячих писанок-мальованок, а й безліч розваг для малечі: колесо огляду заввишки 16 метрів, київська карусель, Великодній лабіринт з яскравих мега-олівців та багато чого іншого.
 
№10. Тунель бажань
Традиційно, для фестивалю буде побудований «Великодній тунель бажань» на Михайлівській площі. Кожного року довжина тунелю зростає на метр, в цьому році тунель матиме 22 метри в довжину. Пройшовши тунелем, не забудьте загадати бажання, яке обов’язково здійсниться цієї весни.  

Комментарии

Аватар пользователя Sophia Bashtan
Ира, спасибище за такую красоту! я туда хотела попасть на выходные, но не получилось. думала поеду-сегодня завтра, но приболела. все же не теряю надежды попасть на праздник)
Аватар пользователя irinak
Добавила еще информацию про сам фестиваль
Аватар пользователя Sophia Bashtan
Читала, что там уже своровали одну пысанку. вот жеж есть у нас люди.
Аватар пользователя irinak
Да, мне Вика ссылку уже присылала про этот случай((((( Нелюди у нас какие-то живут(((( Ты еще успеешь съездить, я с Соней хочу обязательно съездить, фестиваль же будет аж до 23-го апреля)))
Аватар пользователя Sophia Bashtan
Если я буду в Киеве, захватите и нас за компанию
Аватар пользователя irinak
оки))))договорились)))