Різдвяний привіт зі Сполучених Штатів: Для наших рідних і друзів!

Дорогі наші! Вітаємо з Новим роком та Різдвом! Ми не почуваємося розділеними океаном, бо серцем завжди з вами. Запрошуємо на маленьку зустріч та прогулянку нашим містечком. 

Спершу хочемо разом з вами розібрати подарунки. То ж зайдімо до хати. Цього підсвічника нам подарувала американська сім"я - вони побачили, що малюнок схожий на зиму в Україні.

Яке свято без торта і квітів? Даруся і Сергій привезли із Wagmans торт та квіти. Цей торт особливий - його випікають у Вегменс лише раз на рік. Сергій схопив найперший готовий торт! Так почалася радість свята.

Я тим часом готувала усе до столу. Спекла таку ялинку. Це - епітайзер за твоєю, Соня, ідеєю. 

Подарунки чекали вже давно.

На ялинці цього року був ангел та наші цукерки - нехай буде мир та гарне майбутнє дітям.

Коли стемніло, ми ввімкнули на будинку прикраси та нашого любимого гусачка. Наша бабуся Софія завжди любила малювати маму-гусочку, яка закриває крилами свою дитинку-гусенятко. Ми зберігаємо такий її малюнок. 

Засвітили свічки (воні плавають у воді на плотику із ялинкових гілочок та свіжих різдвяних ягід).

Пора епітайзеру та вина. Ми не могли мати ялинку у головній кімнаті - там не встигли закінчити ремонт і вона заповнена ящиками. Але це виявилось добрим, бо було щось інакше. Найбільше рада була Даруся, бо мала у своїй спальні ялинку.

Запечений сир брі, різні горіхи на столі - то хороша американська традиція, яку ми перейняли. А колись давно, коли була жива наша бабуся Дарка, вона завжди до Нового року висилала нам посилочку горіхів. Ми й на ялинку вішали горіхи, замотані у "золоті" папірці. А пенсія у бабусі була усього 12 карбованців.

А тепер подарунки! Найперший подарунок отримала наша киця Аза. Вона давно хотіла нове ліжечко і її мрія здійснилась. Вона відразу у нього вклалася і весь час лежала під ялинкою.

Коли ми купили Азу, вона була маленьким кошенятком. Ми її купили у переході біля метро "Лісова". Якраз їхали сумні із блошиного ринку (хотіли купити кошеня, але не вистачало грошей). Побачили жінку, яка тримала за бортом пальто двоє кошенят. Але дивно тримала: то показувала, то ховала. Вона і хотіла їх продати, і не хотіла. То була вчений-біолог із Інстутуту АПН (думаю біології). Зарплати не було два роки, вона не мала їжі. За 30 гривень ми забрали кошенятко-сіамочку. А та жінка знову і знову нам навздогін: "Але не викидайте, якщо не захочете більше мати це кошеня. Зателефонуйте мені і я заплачу вам удвічі більше та заберу назад, але тільки не викидайте, прошу". Знала б вона, що це кошеня є членом нашої сім"ї, воно завжди захищало від чужих Дарусю, коли та була мала. Воно має вдачу водночас кішки і собаки. Довелось Азі купити квитка до США та привезти сюда. Вона сама ходить гуляти у сад, але ніколи не йде поза межі нашої території. Аза вже не молода. Недавно довелось її везти до госпіталю і рятувати життя. Але лікар сказав, що вона виглядає чудово, а її спритність і розум такі, як у зовсім молодих кішок. Якби та жінка-біолог знала про це, вона була б рада. Я, на жаль, загубила її телефон. 

Аза.

Потім ми прикрасили себе.

Ми з Дарусею одягли "ялинкові сережки" - простенькі сережки у вигляді ялинкових кульок-прикрас. У Сергія на вухах не було дірочок. 

Але він отримав прикрасу-дзвіночок: дінь-дінь-дінь. Насміялись.

А це мій подарунок: марципан! Він зроблений у вигляді яблука та персика. Даруся купила на святковому базарі.

Це дуже добре вино - вистояне. 

А у конверті, який попався Дарусі були гроші із запискою: малі гроші плюс малі гроші плюс малі гроші будуть більші гроші. 

Вона була дуже рада, адже почала збирати на перший внесок на машину.

О, гіфт-картка у мій любимий книжковий магазин!

Ви знаєте як наш тато любить солодощі. Йому Даруся зробила мікс для мафінів. Завтра спече на сніданок.

"Крута" косметичка! Дизайнерська.

Наш тато витяг крем під назвою "Більше енергіі" - відразу подіяло! Затанцював як скажений, ледве зупинили.

Аза злякалась та вистрибнула із свого ліжка.

Олія! Не звичайна, а із відомого магазину олій, що тільки у Бетлехемі. Це оливкова олія, настояна на травах. До неї трав"яний оцет, підібраний так, що підходить саме до цієї олії. Чудовий салат буде!Пригощу коли приїдете.

Даруся витягла коробку, у якій записка-загадка. Мусила розгадувати та по кроку наближатись до подарунка. А він чекав у кухні! Що там?

Даруся рада і обіймає тата! Трішки більші гроші - додасть до "машини".

І тато радий - отримав гарну сумку, бо досі ходив із купленою за 25 центів на ярд-сейлі. Тому й зібрав гроші для Дарусі.

Це наші корисні подарунки - цікаві цукерки, горіхи, креми... Те, що завжди потрібно.

Ну от, подаруночки розгорнуті. Можна братись до десерту.

Торт!

На основі цього вина Даруся зробила нам глітвейн.

Також чудовий десерт - тепла груша з морозивом!

Пам`ятаєте теплий яблучний пиріг (запечений на чавунній пательні) з морозивом? Це було щось подібне. 
Тепер можна і на прогулянку. У нашому містечку все сяє. Подивимось?

Вечір був дуже теплий. 

Потім ми пішли додому, одягли ще більш домашній одяг (він був також різдвяний, але Сергій мав труси без дзвіночків - не можу показати) і дивились чудовий французсько-американський фільм із гарним романтичним кінцем.

Наступного для ми встали нерано. Був дощ, але ми поїхали у парк над річкою (пам"ятаєте його?) зганяти калорії торта.

Незважаючи на дощ, багато людей ходили та бігали.

Ми були раді, що приєднались до "спортсменів", але не змогли зробити і півкола. Усі були перевтомлені передріздвяним диким ритмом праці (усі бізнеси хотіли заробити більше і тиснули, тиснули...). Але все було гарно.
Того дня ми лягли спати раніше (треба виспатись, бо в понеділок знову почнеться скажений робочий ритм і вставати треба о 5-ій) і нам снилось наше прикрашена містечко. Ми хочемо і вам показати наш сон. Отже, ....відео!!!

Відео тут:

Цей огляд є нашим відеолистом до рідних - Соні, Ярослава, Саші і Лізи, Андрія. 

Також привіт нашим друзям та знайомим. Калинко, діти та онуки, зі святом! Юра Демченко, ти пам"ятаєш як казав, що друзів усе менше, але якщо людина не падлюка, то можна з нею знатись? Щоб твою музику слухали лише хороші люди! Ніна Іванівно і Саша, з Новим роком! Лесику Зоценко усього тобі найкращого і сподіваємось, що будуть видані твої чудові сонети! Юра Тютюнник, ми завжди тебе пам"ятаємо, удачі! Катя Чорна, щоб син повернувся живим! Олесь Криськів - здоров"я і сили дбати про пам"ять України! Людмила Ліщинска, привіт вам і "Початковій школі"! Нехай новий рік принесе мир і радість усім добрим людям!

З Новым роком та Різдвом!
 


Предлагаем Вам вместе с нами познакомиться с Америкой. Мы расскажем об особенностях жизни в этой стране, об американских традициях, о буднях и праздниках. На нашем сайте Вы сможете прочитать и увидеть то, чего не показывают на телевидении и не пишут в прессе. Перед Вами Америка, какая она есть: в деталях и тонкостях…
Обзоры по ссылке
 

Комментарии

Аватар пользователя Sophia Bashtan

Дякую вам за такого чудового відеолиста! Зі святом вас, хай збудуться всі мрії та задумки. Дуже надіюсь, що скоро побачимось. Наче з вами святкувала)

Аватар пользователя Таня Vinogradova

У вас чудова сім'я, в вашому домі гарно та затишно! З Різдвом Вас!

Спасибо Вам за Ваши обзоры,чудесное описание,красочные фото!Мы мечтаем жить в Америке,и Вы помогаете нам и мотивируете нас прикладывать все больше усилий для достижения мечты!

Сразу на душе стало тепло и хорошо. Cпасибо за Ваши обзоры и рассказы о жизни в США. Крепкого здоровья, счастья и всего самого хорошего в новом году.

Аватар пользователя Alena

С Новым Годом и Рождеством!!!!Ваши обзоры просто чудо - всегда теплые, радостные и искренние!!!Дякую вам и с праздниками!!!!