Plush Craft - діткам, які люблять щось робити руками

Возрастная категория: 

Відомо, що діти люблять гратися іграшками, які вони зробили самі. Про одну з таких хочу розповісти.
Це дуже незвичайна іграшка бренду PlushCraft.

 

https://www.amazon.com/Orb-Factory-PlushCraft-Colorful-Craft/dp/B01A7JZM9C
The Orb Factory PlushCraft Colorful Owl 3D Soft Craft

Торгова марка PlushCraft™ належить ORB Factory
Сайт виробника http://www.orbfactory.com/brands/plushcraft/

  
Цю іграшку подарували до дня народження. Оскільки подарунків було багато, то до неї черга дійшла не відразу. Лежала вона собі скромно на столі, чекаючи свого часу. Але коли її відкрили..., то усі інші були відсунуті. Діти захопились тим, що можуть самі зробити іграшку. А зробити треба совенятко! Воно повинно вийти веселим і м"якеньким.

Прочитали інструкцію. Вона досить проста і дитина може її зрозуміти лише розглядаючи малюнки - етапи роботи. Є невеличке пластикове совенятко, яке треба "одягнути" в "пір"ячко". Пір"їнками будуть різнокольорові клаптики м"якої тканини. Спеціальним шилом (безпечним, воно із пластика) треба втиснути кожну пір"їнку на потрібне місце. 

На малюнку показано які кольори мають бути на крильцях, носику, шийці тощо совеняти. 

Ця проста гра навчає дитину шукати відповідності, співставляти, аналізувати (це важливо для успішності у навчанні). Також у ній дитина тренує пальчики (роботу треба виконувати акуратно, знаходити місце, де має бути пробита дірочка для пір"їнки), зміцнює їх м"язи (що важливо при переході до письма у школі). Гра привчає дитину до того, що для результату нерідко треба виконати рутинну роботу (адже у школі, а ще більше у житті рутини немало). 

 

Ця гра є тихою грою. Сидить дитина у куточку і зосереджено творить своє совенятко. Тихенько-тихенько. Зосереджено. І це корисно для її розвитку. 

    

Звичайно ж, совенятко важко зробити за один раз. До роботи треба братись кілька разів. Знову маємо навчання - довести справу до кінця, бачити кінцеву мету, контролювати етапи тощо. 

Діти робили совенятко кілька днів. Раділи тим, що воно кожного разу стає все красивішим, а потім гралися ним та гордо показували, що зробили його самі!

 

Гру можна купити на Amazon.com (Plush Craft). Це не лише совенятка. Є й зайчики, їжачки, песики, коники, метелики, тортики тощо. Кому що до вподоби. Приблизна вартість в межах $10 - $16.

    

Варіанти можна глянути тут https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Dtoys-and-games&field-keywords=Plush+Craft

Мені здалась ця гра корисною для маленьких непосид, а їм сподобалась! 

Комментарии

Аватар пользователя НаталкаНатали
Дуже цікава іграшка.